Україна очолила рейтинг найнижчих середніх зарплат у Європі
Карьера - Заработная плата
12.01.2015

ImageСередня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – 4896 євро.

Середньомісячна зарплата українців в 2014 році виявилася найнижчою серед жителів Європи, свідчать дані інфографіки, опублікованої на сторінці англомовної версії Вікіпедії.

Середня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – майже п’ять тисяч євро на місяць.

Вікіпедія склала карту і список країн, в якому в місцевих валютах, євро та доларах США вказані середні місячні зарплати “брутто” і “нетто” (після сплати податків). На карті зображені середні зарплати “нетто” на підставі різних джерел.

Відзначається, що в менш розвинених економіках реальні доходи населення можуть перевищувати офіційні через значну частку сірої економіки.

Бузковим цвітом вказані зарплати, які перевищують €3 тис, синім – в діапазоні €2-3тис, зеленим – в діапазоні €1-2 тис, жовтим – в діапазоні €0,5-1 тис, оранжевим – менше 500 євро.

http://korrespondent.net/

Читать также:

Офисные работники в Украине готовы работать за зарплату "в конверте"

Сегодня "серые или черные зарплаты" в Украине составляют более 20 млрд грн - ДФС

Какую зарплату лучше указать в резюме

Ваша зарплата зависит от детей босса

В МТС подняли минимальную зарплату до 5 тысяч гривен

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua