" />
Євросоюз вводить в обіг нову «двадцятку» (ФОТО)
24.12.2015

ImageЦентробанки країн єврозони з середи, 25 листопада, починають вводити в обіг нові банкноти номіналом 20 євро.

Нова купюра буде з посиленим захистом від підробок. Зокрема, вона матиме прозоре «віконце», в якому розміщуватиметься зображення міфічного образу Європи.

 Image

Поступово в оборот планують ввести 4,3 мільярда банкнот, повідомляє агентство dpa. При цьому старі банкноти з обігу виводитимуть теж поступово. У Європейському центробанку (ЄЦБ) сподіваються, що процес пройде без ускладнень, мовляв, виробники та оператори автоматів, які приймають купюри, могли відповідно підготуватися. Як зазначив у вівторок, 24 листопада, член дирекції ЄЦБ Ів Мерш, «ми зробили все якнайкраще, щоб підготувати введення нової «двадцятки», − цитує dpa.

При введенні в обіг нової банкноти номіналом 5 євро в травні 2013 року спочатку виникли певні проблеми: споживачі не могли оплатити, наприклад, квитки в автоматах, оскільки їх програмне забезпечення не було вчасно змінено.

Наступним кроком у ЄЦБ планують оновити банкноту номіналом 50 євро, однак рада ЄЦБ поки що не встановила конкретної дати впровадження нової купюри.

www.dw.com/

Читати також:

Зачем Канада использует банкноты из пластика?

Осторожно! Крашеная валюта Лугандонии

Лит в обмен на евро

Евро рухнул до минимумов 2006 года

Deutsche Bank: доллар будет дороже евро в 2018 году

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua