" />
Вітер переміг атом: потужності вітрової енергетики перевищили потужності ядерної енергетики
Бизнес - Экономика
23.02.2016

ImageСтаном на кінець 2015 року встановлені вітроенергетичні потужності в усьому світі досягли 432,42 ГВт (на 17% більше, ніж у 2014 році).

При цьому потужності ядерної енергетики склали 382,55 ГВт. Це вперше, коли вітер обігнав атом, повідомляє ресурс The Japan Times.

Минулий рік став рекордним за кількістю введених у експлуатацію вітропарків – нові потужності досягли 63 ГВт (експерти порівнюють цю енергетичну потужність з потужністю 60 ядерних реакторів).

Зазначається, що вітроенерегтика стала більш популярною завдяки використанню нових технологій та зменшенню її вартості. В той час як ядерна енергетика «топчеться на місці», а страшний відголосок аварії на АЕС Фукусіма-1, що сталася у 2011 році, ще й досі дає про себе знати.

Наразі світовим лідером у галузі вітроенергетики є Китай (встановлені потужності досягли 145 ГВт).

Так, у 2015 році Китай додав 29 ГВт нових потужностей вітру до своєї енергетичної галузі, побивши власний рекорд 2014 року (тоді було досягнуто 21 ГВт). У США було додано лише 8,6 ГВт.

http://ecotown.com.ua/

Читати також:

Nissan, Tesla і BYD: названі найбільші виробники електромобілів за підсумками 2015 року

Швеция станет первой в мире страной, которая полностью откажется от нефти и газа

Фуджисава - город, который полностью перешел на солнечные батареи и отказался от бензина

Велосипедист — бедствие для экономики.

Крилата експансія: українська курятина на шляху в Китай

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua