" />
"Комуналка" розміром з пенсію: При зростанні тарифів необхідно надавати субсидію 100% українців?
Инвестиции - Негосударственные Пенсионные Фонды
18.03.2016

ImageВ результаті нового підвищення тарифів на газ державі доведеться надати субсидії всім українцям. Про це повідомив директор “Інституту міста” Олександр Сергієнко.

“У мене немає слів для методичних або раціональних коментарів. Вже зараз власники квартир площею близько 100 кв. м платять за тепло приблизно 1100-1400 грн і більше. Це просто божевільні суми, які можна порівняти з розміром середньої пенсії і наближаються до рівня мінімальної зарплати. Тому виникає питання – куди ще їх підвищувати?”, – сказав він.

При цьому експерт зазначив, що в результаті нового підвищення цін на газ державі доведеться надавати житлові субсидії всім українцям.

“В минулому році субсидії отримало 30% сімей. Зараз, якщо збільшити ще в півтора рази вартість газу, це потягне за собою і зростання тарифів на опалення. Кращий приклад, який говорить про можливість населення платити – це рівень платежів в січні 2016 року. В грудні 2015 року рівень платежів становив приблизно 95%, в січні він вже був 56%. Це – вперше за час наших спостережень, коли рівень платежів впав на 40%. Це говорить, що люди відтягують платіж, не можуть заплатити відразу “, – підкреслив Сергієнко.

 

Читать также:

Госслужащих хотят перевести на общую пенсионную систему - без каких-либо преференций

Мы должны работать три дня в неделю - мексиканский магнат Карлос Слим Хелу

"Ошибка в системе", или Почему немецким пенсионерам приходится работать?

Замкнутый круг: Украина теряет производство и экспорт

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua