" />
Катар купує офісну будівлю в Сінгапурі за рекордні $2,5 млрд
07.06.2016

ImageСуверенний фонд Катару Qatar Investment Authority купує в американського інвестиційного BlackRock 43-поверхову офісну будівлю Сінгапуру Square Asia Tower One за рекордну суму $2,5 млрд.

Зазначено, що купівля може стати поворотним моментом для ринку нерухомості Сінгапуру. Угода є найбільшою в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з погляду суми, виторгуваної від продажу одного об'єкта нерухомості.

Як пише FT, вежа розташована у фінансовому районі Сінгапуру і має понад 1,25 млн квадратних футів (116 тис. кв. м) орендної площі, за кожен із яких Катар готовий заплатити $1,960. Серед найбільших орендарів Square Asia Tower One – Google і Citigroup.

Раніше Qatar Investment Authority заявив про свою зацікавленість у придбанні частини акцій Citigroup, які належать мінфіну США.

 

Читати також:

В Саудовской Аравии ведут строительство здания высотой более одного километра.

На месте столичных промзон вырастут жилые дома и офисы

В Украине впервые продали арестованную за долги по «коммуналке» квартиру: подробности

Кожне третє приміщення «Укрпошта» здає по 1 гривні за місяць

На Київщині побудують 439 еко-будинків з сонячними батареями і вітрогенераторами

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua