" />
Український ютуб, список каналів українською
31.07.2016

ImageДавно слідкую за розвитком українського YouTube, тож вирішив нарешті зібрати усі, знайомі мені, україномовні канали в одній публікації. Вийшов не великий і не малий список.

Попереджаю, зібрані тут відеоблогери – дуже різнопланові і на різну тематику, категоризації як такої немає.

Більшість каналів взято із спільнот Українського Ютубу.
Посилання у Facebook: https://www.facebook.com/groups/ukrainetube/
Посилання у контакті: https://vk.com/ukrainetube

Підписуйтесь!
 1. Pad0n: https://goo.gl/h7Gcql – ігровий ютуб канал. Так звані летсплеї, в Україні набули дурної слави. Все це через не якісні заливання на відеохостинг різних нарізок від школярів. Канал Падона – протилежність, мабуть єдиний якісний і послідовний канал на цю тематику. Часто проводяться стріми з цікавими іграми.
 2. Pingvin Pro: https://goo.gl/wCWc87 – інформаційний канал про світові новинки техніки, ІТ стартапи, фільми та ігри. Над проектом працює ціла команда, матеріал якісний, актуальний і цікавий. Це, без перебільшення, найкращий український канал у своїй тематиці. І звісно ж всі відео українською мовою!
 3. Відвідати всі країни https://goo.gl/FWELh3 – україномовний канал про туризм. Двоє українців, хлопець з дівчиною, подорожують і живуть у різних країнах Азії, а скоро і у США �� Все це відзнято і складено у цікавий онлайн серіал.
 4. DF1 https://goo.gl/zAAkWC – серія документальних відео про закинуті місця Києва. Дуже крутий монтаж, унікальні кадри. Відразу видно, що хлопець любить свою справу. Рекомендую підписатися!
 5. SAMOKHVALOV STUDIO https://goo.gl/fCdcuz – круті відеоролики з чудовим монтажем. Поки що на каналі небагато відео, в основному це ретроспектива про захоплення і техніку 90-х. Але в мене виникло відчуття, що автор на цьому не зупиниться. Однозначно варто підписатись!
 6. Vova Zagranovsky https://goo.gl/jJyn2H – дуже якісні відео. В основному це соціальні ролики і власні мистецькі роботи. Найпопулярніше відео має 5 мільйонів переглядів і ви, швидше за все, його бачили! Просто не знали, що там буде ще багато цікавого. Тож підписуйтесь обов’язково! ��
 7. PROSTO TAK RADIO https://goo.gl/wnXaPq – і хоча назва натякає про те, що тут радіо, нічого подібного на каналі немає. Це куточок для кіноманів, усе про кіно і навіть трохи більше! Команда переживає зараз складні часи, говорять, що буде ребрендинг і зміна тематики/формату. Важливо підтримати їх саме зараз, бо контент роблять не поганий. Підписуйтесь!
 8. Діаспора: https://goo.gl/Wlrsvu – канал українців, що виїхали закордон. Розказують і показують деталі про життя в США: переїзди, робота, купівля, відпочинок і туристичні місця. Відповідають на різноманітні запитання, що задають глядачі. Підписуйтесь, якщо цікавить життя закордоном.
 9. Падон Живий: https://goo.gl/uKNy2T – лайв канал попереднього ютубера. Сюди він викладає усе, що не підходить під формат першого, а почав із крутезного мініфільму (влогу). Рекомендую до перегляду!
 10. StepanXolera https://goo.gl/eSRMo0 – ігровий канал з проходженням ігор українскою. Цікаве коментування, не типове для відео такої тематики. Мені особисто сподобалися ігри про Марс ��
 11. Mik787 https://goo.gl/D4H4vk – перший український канал про інді-ігри. І один з перших україномовних ютуберів загалом. Дата реєстрації: 29 серп. 2010 р., для ютубу це дуже, дуже давно.
 12. Deni 3D https://goo.gl/KSxJq1 – ще один канал проходження комп’ютерних ігор, один з найбільших і найпопулярніших в україномовному ютубі. Спеціалізується на спортивних іграх. Весь матеріал українською!
 13. Мар’яна Янкевичhttps://goo.gl/dLpJQk – про театри, кіно і свої подорожі Україною, разом з театральними діячами. Ну ви зрозуміли �� Детальніше було описано тут: “Неперевершена MariAm“.
 14. Катерина Медовник: https://goo.gl/hQOcOi – цікавий канал від дівчини, якій не байдуже що відбувається в Україні. Веде постійну рубрику “Імхосфера”, де міркує в голос на гарячі політичні теми і не лише. Підписуйтесь ��
 15. prima lezione, автор Ольга Булдіна https://goo.gl/IJPM5q – викладає відео уроки італійської мови та розказує цікаві факти про Італію,  на прикладі власного досвіду. Час від часу знімає влоги про своє життя.
 16. Уроки верстки сайтів https://goo.gl/apzEui – мій канал, куди я викладаю відео про html і css. Переглянувши уроки, ви навчитеся з нуля робити web сторінки, маючи лише psd макет, текстовий редактор і браузер!
 17. Олег Волощук https://goo.gl/fKjLus – блогер, а тепер і відеоблогер. На каналі викладаються відео з різними корисними лайфхаками комп’ютеної тематики, а також по розробці сайтів! Однозначно корисний канал, раджу підписатися!
 18. Трясця TV, канал про велосипеди: https://goo.gl/6MDhd0 – професійна зйомка і монтаж від Черкаських активістів. Основна тематика – велосипеди, але часто піднімають важливі соціальні теми.
 19. СЕЛО TV https://goo.gl/4B2vBV – розважальний канал на українському ютубі, огляди кумедних і вірусних відео, огляди баянів та цікаві інтерв’ю про село.
 20. 360 Наука https://goo.gl/y1LBaP – крутий канал, що популяризує науку! Біографії вчених, про космос, про різні галузі та інші цікаві наукові факти. Відео оформлено у вигляді подкастів з нарізкою тематичних фото, виглядає доволі естетично та захопливо!
 21. Олексфільм https://goo.gl/BS3uST – це творча команда з Києва, яка займається зйомкою різних проектів (рубрик). Час від часу публікують короткометражні фільми. Загалом доволі якісний і цікавий продукт, тож підписуйтесь однозначно!
 22. Студія Р. С. https://goo.gl/E4pnfz – пізнавальні інформаційні сюжети на різну тематику.
 23. Літогляди Сущука: https://goo.gl/pYIz7c – український ютуб-канал про сучасну літературу. Автор дає якісну критику на популярні українські книжки.
 24. TheBookOfEibon https://goo.gl/gXMLV8 – на каналі автор робить короткі огляди книг які прочитав. Подає їх у дуже незвичній і оригінальній формі – анімаційні ролики по 30 секунд. Виглядає дуже естетично!
 25. Марта Смірнова: https://goo.gl/BVLRMK – відео канал про покупки в Китаї. Огляди товарів і різні рекомендації.
 26. V. BAKALOVA: https://goo.gl/W0Zuul – харизматина дівчина, що знімає скетчі та влоги.
 27. DANA`S CHANNEL, автор Дана Яким: https://goo.gl/dAWmiw – відеоблог з різними скетчами, обігруванням життєвих ситуацій, іноді знімає короткометражки і колаборації, в яких приймають участь інші відомі відеоблогери України.
 28. Kate UA https://goo.gl/9EEmTU – відеоблог дівчини з Ужгорода, знімає про своє життя і переживання. Фішка каналу – балконні теревені, цікавий формат!
 29. ЩОДЕННИК ВЕДУЧОГО https://goo.gl/RFzYf8 – автор Ігор Пустовіт, працює ведучим на різних заходах. Це чистий відео блог, де публікуються уривки з життя, те, чим займається сам ютубер. Відео виходять дуже часто!
 30. Natalia Kliashtoforska: https://goo.gl/5cxN09 – влоги з ОАЕ від красивої українки. Все про життя в цій країні, цікаві факти, робота, відпочинок та багато іншого. Підписуйтесь ��
 31. Nataliya Vnukovska: https://goo.gl/6ZaYVJ – італійська панянка з України. Знімає шикарні бютіблоги, а також влоги про себе та різні інші трендові відео (челенджі, теги).
 32. Ann Babyuk: https://goo.gl/Mm6VR4 – влог про Францію очима українки. Дівчина вчиться у Франції і знімає різні відео-враження про це. Також викладається і відео на іншу тематику.
 33. ITALIA-NATALIA: https://goo.gl/YVQawS – про Італію, подорожі, кулінарію та інші відео з власного життя.
 34. Озвучка AdrianZP: https://goo.gl/0ztR9K – канал любительського, на рівні професіональним, озвученням зарубіжних роликів успішних проектів на YouTube. Також озвучує різні мультфільми і фільми.
 35. strugachka Т. С. Струґачка: https://goo.gl/Phlk88 – творча спільнота, що також займається озвученням роликів та фільмів.
 36. Doctor Zvuk: https://goo.gl/vITFCP – це той самий дядько, що озвучив Сімпсонів!!! Так, такі відомі люди, також розвивають український ютуб. На каналі можна знайти цікаві факти про дубляж і досвід автора в цій сфері.
 37. Оля Ба́лицька: https://goo.gl/mrMtNj – персональний відеоблог дівчини про життя і студентство.
 38. Пентаграм Шепперд https://goo.gl/o0F2LY – персональний канал: влоги, кавери, скетчі, як працювати з фотошопом та як створювати анімацію.
 39. Sci-Fun https://goo.gl/cxwWNW – відеоблог про науку. Тут ви побачите цікаві відео на наукову тематику з гумором.
 40. HighMess https://goo.gl/0fFqKL – огляд і критика інших каналів на українському ютубі.
 41. Канал Богдана Волинського: https://goo.gl/KqGnXL – знімає відео на побутову тематику, багато інформації про сад і город. Також викладає відео з рецептами, пропагує здоровий спосіб життя.
 42. Вова Мільченко: https://goo.gl/MhIZIe – специфічний канал із специфічним іноді трешовим контентом. Регулярна рубрика на каналі “Деграчат”, це мабуть єдиний український відеочат на ютубі.
 43. Саша Кайзер: https://goo.gl/vjta6e – неординарний авторський стиль влогу з натяком на філософію.
 44. Andrian Vityuk: https://goo.gl/b6JsAH – персональний влог українського підлітка, 14-тирічного школяра. Знімає свої поїздки, кулінарні рецепти та інше з власного життя.
 45. Серйозний і нудний, автор Денис Левицький: https://goo.gl/JK8DPK – сарказм та іронія українською. Канал, де людям без почуття гумору, буде важко і не спокійно.
 46. Роланhttps://goo.gl/F2XYBR – гумористичний канал, склейки кумедних вірусних відео з влучним коментуванням.
 47. Jerry Heil: https://goo.gl/hZcGVR – харизматична дівчина, що співає пісні, знімає бютіблог, веде розмови на різну тематику.
 48. JuliaKit: https://goo.gl/1gLTvX – якісний український бютіблог. Хоча сам канал не вузькотематичний. Багато відео про саморозвиток, є інтерв’ю з цікавими та успішними людьми, і ще дещо інше. Підписуйтеся ��
 49. Kristina Solomaha: https://goo.gl/d6U25C – львівський фотограф, влогер. Знімає про своє життя і не лише. Усі відео дуже хорошої якості.
 50. Yuliana Kindratckahttps://goo.gl/EE9eWL – дівчачий канал на ютубі українською мовою. Багато різних дівочих штук, челенджів, влогів. Знімає своє життя дівчина з тернополя.
 51. TheLocalCrazyhttps://goo.gl/wbOfLa – хлопець з Терополя. Дурачиться на камеру, знімає теги, влоги, челенджі та різні інші відео для ютуба.
 52. Phant0_om: https://goo.gl/UTcxo4 – огляди аніме, скетчі, короткометражки і особиста думка від студента, що вчиться у Польщі і має найвідоміші червоні труси :-D.
 53. Анка Корман: https://goo.gl/fAAEmp – відеоблог дівчини, що побувала в Японії. Цієї тематики багато, але вже ж канал не про Японію. Знімає теги, влоги, челенджі та інше.
 54. Yupiter Jupiterhttps://goo.gl/OpyvXc – дівчина відеоблогер зі Львова, хотів би сказати, що основна тематика – музика, але це не так. Все таки це особистий канал на різну тематику.
 55. ВідеоДімhttps://goo.gl/l7VV3a – огляди львівських новобудов багатоповерхівок. Дуже в тему на фоні останніх подій в Україні і великих переселень народу.
 56. GoPro Help UA: https://goo.gl/CWn7cB – як правильно знімати на камеру від GoPro, а також різні інші фішки та секрети для цієї техніки. Дуже точні і лаконічні відеоінструкції. Все про “гопро” на одному каналі.
 57. Огляд UA: https://goo.gl/bKWyzH – огляди нової техніки українською. Також на каналі ви знайдете відео про ремонт ноутбуків, стаціонарних комп’ютерів та мобільної техніки.
 58. Словник СловОпис: https://goo.gl/H7Pr7m – відеословник рідкісних слів в українській мові. Створенням та розвитком займаються студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.
 59. Дядько Максим: https://goo.gl/Kwm4qj – україномовний канал про металообробку. Дуже потужний, один із найбільших любительських каналів на українському ютубі.
 60. Юрій Черниш https://goo.gl/Fe9qkd – канал про різні круті саморобні речі. Автор знімає як своїми руками змайструвати щось корисне для господарства. Багато станків для обробки, на яких він працює – також саморобні.
 61. Ігор Сиротяк https://goo.gl/6EZQig – канал про бджільництво. Автор розказує про різні цікаві пристосування для вуликів, саморобні прилади для полегшення бджолярської роботи. А також інші не тематичні побутові відео.
 62. Bohgdan Bogonos https://goo.gl/PzWbsg – все про виноградарство в Україні, з власного досвіду.
 63. kbplug https://goo.gl/x3Kx1i – канал коваля про те, як куються ножі, про ковальські інструменти, техніку та інші професійні секрети.
 64. PlayUA: https://goo.gl/U0IPgI – канал від однойменного ігрового порталу. Також знімаються огляди техніки та новини зі світу геймерів.
 65. OPENGAMERhttps://goo.gl/Bvn65g – якісний ігровий канал з оглядами ігор, новинами з індустрії та новинами від українських розробників ігор.
 66. Поза грою: https://goo.gl/u3TgZl – влог про футбол. Курйози, новини світового та українського футболу, а також кумедні нарізки з матчів.
 67. NeoBlogger: http://goo.gl/2xwZ6f – канал на різну тематику, тут і проходження ігор, і топи, різна інша цікава інформація про ютуб.
 68. Levko & Ruta channel: https://goo.gl/tK3LdX – огляди фільмів та серіалів українською.
 69. Doberman1788 https://goo.gl/O2EyVO – творчий канал з віршами на різну трендову тематику. Контент специфічний, хлопець віршує життя, за допомогою матюків.
 70. Українська Рибалка https://goo.gl/UKrV5T – назва говорить сама за себе. Влог про риболовлю і все, що з нею пов’язане.
 71. MyTopUA https://goo.gl/C1c3so – різні цікаві топи.
 72. Olga Pylypchuk https://goo.gl/LbdOHp – персональний влог українки,  що живе у Польщі.
 73. First Culinary Ukraine https://goo.gl/C8iVjQ – великий україномовний кулінарний канал. Дуже багато рецептів на будь-який смак.
 74. СМАЧНА КРАЇНА https://goo.gl/FDRsff – кулінарний канал від відомого телеведучого Костянтина Грубича. Цікаві рецепти для смачного відпочинку і не тільки. Варто підписатис на оновлення!
 75. FOOD like ART https://goo.gl/1LKV1J – крутий кулінарний канал, де відео не просто про приготування їжі, а приготування з ноткою мистецтва! Відео зняті і змонтовані дуже привабливо.
 76. З любов’ю до дітей https://goo.gl/RldhVu – канал для дітей: мультфільми для раннього розвитку, казки, пісні все українською мовою.
 77. HelloAnn https://goo.gl/OE00qb – дитячий ютуб канал, веде дівчинка Аня, куди викладає огляди на дитячі книги, іграшки та інші розваги.
 78. Princess Sofia https://goo.gl/sZiaQk – канал для дітей, де Софійка (героїня відео) грається з мамою у різноманітні ігри. Подібні відео дуже популярні на ютубі, особливо, серед дітей.
 79. Іванко / нове лего https://goo.gl/nA08aU – особистий відеоблог хлопчика та його батька. Більшість відео про конструктор лего, де Іванко показує свої творіння з нього та розказує історію композицій.
 80. Let’s Play українською https://goo.gl/uKYFZo – Відео комп’ютерних іграшок, проходження, Let’s Play та огляди українською. Спокійні, «лампові» відео виключно українською мовою.
 81. Drifters https://goo.gl/YCQzSg – українські ігрові відео від автора без імені. На каналі розміщуються проходження, огляди, інструкції до різноманітних ігор. В описі навіть є розклад виходу відео. Проте, здається, він не дуже точний.
 82. Аліна Возна https://goo.gl/0FG2xQ – на каналі ви можете знайти відео на такі теми: книги, стиль життя, особистий розвиток, про косметику, моду та подорожі. Канал молодий, але обіцяє бути цікавим!
 83. MissKykyrydzka https://goo.gl/I5ufiv – ігровий канал дівчини! Рідкість на ютубі, а на українському – це взагалі унікально! Знімає відео майнкрафт та різні інші цікаві ігри.
 84. Julia Sorbon https://goo.gl/RL65af – а це відеоблог від попередньої дівчини. Записує думки на камеру.
 85. Двоколісні хроніки https://goo.gl/s08ntu – живий відеожурнал про подорож на велосипеді з України до Австралії.
 86. ValeriyTsantsaridi https://goo.gl/7yy6Rr – відеоблог українською про життя в Івано-Франківську, огляди ресторанів, техніки та багато іншого з життя автора.
 87. NOPROBLEM https://goo.gl/nihSkS – специфічний відеоблогер, трохи гумору, трохи кривлянь. Веде декілька рубрик, все витримано в одному стилі.
 88. сОвкА https://goo.gl/wscICp – ведуть сільські дівчата, відповідно основна тематика – село. Але присутні й різні розважальні відео, такі як челенджі, теги та інше, чим зараз живе молодь.
 89. VatManStream https://goo.gl/ZP9e9n – ще один український ігровий канал, знімає проходження, робить нарізки ігрових моментів, та проводить стріми.
 90. Tasia Cute https://goo.gl/hPF0vb – дівчина-відеоблогер, знімає про своє життя, школу, записує відеовірші та інші цікаві сюжети.
 91. просто Юстя https://goo.gl/HyvgG5 – ще одна дівчина-відеоблогер. На каналі розміщує відео про своє життя, ділиться думками, знімає челенджі та інші популярні серед молоді відеоролики.
 92. Евгений Ткаченко https://goo.gl/6SpWb8 – розв’язування задач з математики та підготовка до ЗНО. Цікавий формат ��

Не україномовні, але про Україну і варті уваги:

 1. Україна без грошей“, автор Ярослав Гула: https://goo.gl/wAFfQL – канал про подорожі українськими містами з оцінкою їхньої туристичної привабливості. Особливість цього проекту в тому, що всі поїздки відбуваються без грошей!!! Єдині фінансові затрати, які дозволені – це ціна квитка на автобус чи поїзд.
 2. Olga Reznikova: https://goo.gl/R6uZEt – англомовний канал про українську мову та Україну. Дівчина розказує іноземцям англійською про життя в Україні, показує побут і те, як організоване в нас суспільство. Цікаво читати коментарі про те, які низькі ціни в магазинах і те, як би вони (іноземці) в нас жили �� Окремо велика дяка дівчині, що популяризує українську мову в світі своїми уроками.

Читати також:

Україномовні канали на YOUTUBE

Китайский язык: учить или нет

Состояние науки. Как живут ученые в разных странах.

Как скачать видео YouTube на компьютер, или добавить ролик на свой сайт

Украинские вузы догоняют Европу по ценам на обучение

Как прожить 365 дней, покупая только украинское

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua