Український ютуб, список каналів українською
31.07.2016

ImageДавно слідкую за розвитком українського YouTube, тож вирішив нарешті зібрати усі, знайомі мені, україномовні канали в одній публікації. Вийшов не великий і не малий список.

Попереджаю, зібрані тут відеоблогери – дуже різнопланові і на різну тематику, категоризації як такої немає.

Більшість каналів взято із спільнот Українського Ютубу.
Посилання у Facebook: https://www.facebook.com/groups/ukrainetube/
Посилання у контакті: https://vk.com/ukrainetube

Підписуйтесь!
 1. Pad0n: https://goo.gl/h7Gcql – ігровий ютуб канал. Так звані летсплеї, в Україні набули дурної слави. Все це через не якісні заливання на відеохостинг різних нарізок від школярів. Канал Падона – протилежність, мабуть єдиний якісний і послідовний канал на цю тематику. Часто проводяться стріми з цікавими іграми.
 2. Pingvin Pro: https://goo.gl/wCWc87 – інформаційний канал про світові новинки техніки, ІТ стартапи, фільми та ігри. Над проектом працює ціла команда, матеріал якісний, актуальний і цікавий. Це, без перебільшення, найкращий український канал у своїй тематиці. І звісно ж всі відео українською мовою!
 3. Відвідати всі країни https://goo.gl/FWELh3 – україномовний канал про туризм. Двоє українців, хлопець з дівчиною, подорожують і живуть у різних країнах Азії, а скоро і у США �� Все це відзнято і складено у цікавий онлайн серіал.
 4. DF1 https://goo.gl/zAAkWC – серія документальних відео про закинуті місця Києва. Дуже крутий монтаж, унікальні кадри. Відразу видно, що хлопець любить свою справу. Рекомендую підписатися!
 5. SAMOKHVALOV STUDIO https://goo.gl/fCdcuz – круті відеоролики з чудовим монтажем. Поки що на каналі небагато відео, в основному це ретроспектива про захоплення і техніку 90-х. Але в мене виникло відчуття, що автор на цьому не зупиниться. Однозначно варто підписатись!
 6. Vova Zagranovsky https://goo.gl/jJyn2H – дуже якісні відео. В основному це соціальні ролики і власні мистецькі роботи. Найпопулярніше відео має 5 мільйонів переглядів і ви, швидше за все, його бачили! Просто не знали, що там буде ще багато цікавого. Тож підписуйтесь обов’язково! ��
 7. PROSTO TAK RADIO https://goo.gl/wnXaPq – і хоча назва натякає про те, що тут радіо, нічого подібного на каналі немає. Це куточок для кіноманів, усе про кіно і навіть трохи більше! Команда переживає зараз складні часи, говорять, що буде ребрендинг і зміна тематики/формату. Важливо підтримати їх саме зараз, бо контент роблять не поганий. Підписуйтесь!
 8. Діаспора: https://goo.gl/Wlrsvu – канал українців, що виїхали закордон. Розказують і показують деталі про життя в США: переїзди, робота, купівля, відпочинок і туристичні місця. Відповідають на різноманітні запитання, що задають глядачі. Підписуйтесь, якщо цікавить життя закордоном.
 9. Падон Живий: https://goo.gl/uKNy2T – лайв канал попереднього ютубера. Сюди він викладає усе, що не підходить під формат першого, а почав із крутезного мініфільму (влогу). Рекомендую до перегляду!
 10. StepanXolera https://goo.gl/eSRMo0 – ігровий канал з проходженням ігор українскою. Цікаве коментування, не типове для відео такої тематики. Мені особисто сподобалися ігри про Марс ��
 11. Mik787 https://goo.gl/D4H4vk – перший український канал про інді-ігри. І один з перших україномовних ютуберів загалом. Дата реєстрації: 29 серп. 2010 р., для ютубу це дуже, дуже давно.
 12. Deni 3D https://goo.gl/KSxJq1 – ще один канал проходження комп’ютерних ігор, один з найбільших і найпопулярніших в україномовному ютубі. Спеціалізується на спортивних іграх. Весь матеріал українською!
 13. Мар’яна Янкевичhttps://goo.gl/dLpJQk – про театри, кіно і свої подорожі Україною, разом з театральними діячами. Ну ви зрозуміли �� Детальніше було описано тут: “Неперевершена MariAm“.
 14. Катерина Медовник: https://goo.gl/hQOcOi – цікавий канал від дівчини, якій не байдуже що відбувається в Україні. Веде постійну рубрику “Імхосфера”, де міркує в голос на гарячі політичні теми і не лише. Підписуйтесь ��
 15. prima lezione, автор Ольга Булдіна https://goo.gl/IJPM5q – викладає відео уроки італійської мови та розказує цікаві факти про Італію,  на прикладі власного досвіду. Час від часу знімає влоги про своє життя.
 16. Уроки верстки сайтів https://goo.gl/apzEui – мій канал, куди я викладаю відео про html і css. Переглянувши уроки, ви навчитеся з нуля робити web сторінки, маючи лише psd макет, текстовий редактор і браузер!
 17. Олег Волощук https://goo.gl/fKjLus – блогер, а тепер і відеоблогер. На каналі викладаються відео з різними корисними лайфхаками комп’ютеної тематики, а також по розробці сайтів! Однозначно корисний канал, раджу підписатися!
 18. Трясця TV, канал про велосипеди: https://goo.gl/6MDhd0 – професійна зйомка і монтаж від Черкаських активістів. Основна тематика – велосипеди, але часто піднімають важливі соціальні теми.
 19. СЕЛО TV https://goo.gl/4B2vBV – розважальний канал на українському ютубі, огляди кумедних і вірусних відео, огляди баянів та цікаві інтерв’ю про село.
 20. 360 Наука https://goo.gl/y1LBaP – крутий канал, що популяризує науку! Біографії вчених, про космос, про різні галузі та інші цікаві наукові факти. Відео оформлено у вигляді подкастів з нарізкою тематичних фото, виглядає доволі естетично та захопливо!
 21. Олексфільм https://goo.gl/BS3uST – це творча команда з Києва, яка займається зйомкою різних проектів (рубрик). Час від часу публікують короткометражні фільми. Загалом доволі якісний і цікавий продукт, тож підписуйтесь однозначно!
 22. Студія Р. С. https://goo.gl/E4pnfz – пізнавальні інформаційні сюжети на різну тематику.
 23. Літогляди Сущука: https://goo.gl/pYIz7c – український ютуб-канал про сучасну літературу. Автор дає якісну критику на популярні українські книжки.
 24. TheBookOfEibon https://goo.gl/gXMLV8 – на каналі автор робить короткі огляди книг які прочитав. Подає їх у дуже незвичній і оригінальній формі – анімаційні ролики по 30 секунд. Виглядає дуже естетично!
 25. Марта Смірнова: https://goo.gl/BVLRMK – відео канал про покупки в Китаї. Огляди товарів і різні рекомендації.
 26. V. BAKALOVA: https://goo.gl/W0Zuul – харизматина дівчина, що знімає скетчі та влоги.
 27. DANA`S CHANNEL, автор Дана Яким: https://goo.gl/dAWmiw – відеоблог з різними скетчами, обігруванням життєвих ситуацій, іноді знімає короткометражки і колаборації, в яких приймають участь інші відомі відеоблогери України.
 28. Kate UA https://goo.gl/9EEmTU – відеоблог дівчини з Ужгорода, знімає про своє життя і переживання. Фішка каналу – балконні теревені, цікавий формат!
 29. ЩОДЕННИК ВЕДУЧОГО https://goo.gl/RFzYf8 – автор Ігор Пустовіт, працює ведучим на різних заходах. Це чистий відео блог, де публікуються уривки з життя, те, чим займається сам ютубер. Відео виходять дуже часто!
 30. Natalia Kliashtoforska: https://goo.gl/5cxN09 – влоги з ОАЕ від красивої українки. Все про життя в цій країні, цікаві факти, робота, відпочинок та багато іншого. Підписуйтесь ��
 31. Nataliya Vnukovska: https://goo.gl/6ZaYVJ – італійська панянка з України. Знімає шикарні бютіблоги, а також влоги про себе та різні інші трендові відео (челенджі, теги).
 32. Ann Babyuk: https://goo.gl/Mm6VR4 – влог про Францію очима українки. Дівчина вчиться у Франції і знімає різні відео-враження про це. Також викладається і відео на іншу тематику.
 33. ITALIA-NATALIA: https://goo.gl/YVQawS – про Італію, подорожі, кулінарію та інші відео з власного життя.
 34. Озвучка AdrianZP: https://goo.gl/0ztR9K – канал любительського, на рівні професіональним, озвученням зарубіжних роликів успішних проектів на YouTube. Також озвучує різні мультфільми і фільми.
 35. strugachka Т. С. Струґачка: https://goo.gl/Phlk88 – творча спільнота, що також займається озвученням роликів та фільмів.
 36. Doctor Zvuk: https://goo.gl/vITFCP – це той самий дядько, що озвучив Сімпсонів!!! Так, такі відомі люди, також розвивають український ютуб. На каналі можна знайти цікаві факти про дубляж і досвід автора в цій сфері.
 37. Оля Ба́лицька: https://goo.gl/mrMtNj – персональний відеоблог дівчини про життя і студентство.
 38. Пентаграм Шепперд https://goo.gl/o0F2LY – персональний канал: влоги, кавери, скетчі, як працювати з фотошопом та як створювати анімацію.
 39. Sci-Fun https://goo.gl/cxwWNW – відеоблог про науку. Тут ви побачите цікаві відео на наукову тематику з гумором.
 40. HighMess https://goo.gl/0fFqKL – огляд і критика інших каналів на українському ютубі.
 41. Канал Богдана Волинського: https://goo.gl/KqGnXL – знімає відео на побутову тематику, багато інформації про сад і город. Також викладає відео з рецептами, пропагує здоровий спосіб життя.
 42. Вова Мільченко: https://goo.gl/MhIZIe – специфічний канал із специфічним іноді трешовим контентом. Регулярна рубрика на каналі “Деграчат”, це мабуть єдиний український відеочат на ютубі.
 43. Саша Кайзер: https://goo.gl/vjta6e – неординарний авторський стиль влогу з натяком на філософію.
 44. Andrian Vityuk: https://goo.gl/b6JsAH – персональний влог українського підлітка, 14-тирічного школяра. Знімає свої поїздки, кулінарні рецепти та інше з власного життя.
 45. Серйозний і нудний, автор Денис Левицький: https://goo.gl/JK8DPK – сарказм та іронія українською. Канал, де людям без почуття гумору, буде важко і не спокійно.
 46. Роланhttps://goo.gl/F2XYBR – гумористичний канал, склейки кумедних вірусних відео з влучним коментуванням.
 47. Jerry Heil: https://goo.gl/hZcGVR – харизматична дівчина, що співає пісні, знімає бютіблог, веде розмови на різну тематику.
 48. JuliaKit: https://goo.gl/1gLTvX – якісний український бютіблог. Хоча сам канал не вузькотематичний. Багато відео про саморозвиток, є інтерв’ю з цікавими та успішними людьми, і ще дещо інше. Підписуйтеся ��
 49. Kristina Solomaha: https://goo.gl/d6U25C – львівський фотограф, влогер. Знімає про своє життя і не лише. Усі відео дуже хорошої якості.
 50. Yuliana Kindratckahttps://goo.gl/EE9eWL – дівчачий канал на ютубі українською мовою. Багато різних дівочих штук, челенджів, влогів. Знімає своє життя дівчина з тернополя.
 51. TheLocalCrazyhttps://goo.gl/wbOfLa – хлопець з Терополя. Дурачиться на камеру, знімає теги, влоги, челенджі та різні інші відео для ютуба.
 52. Phant0_om: https://goo.gl/UTcxo4 – огляди аніме, скетчі, короткометражки і особиста думка від студента, що вчиться у Польщі і має найвідоміші червоні труси :-D.
 53. Анка Корман: https://goo.gl/fAAEmp – відеоблог дівчини, що побувала в Японії. Цієї тематики багато, але вже ж канал не про Японію. Знімає теги, влоги, челенджі та інше.
 54. Yupiter Jupiterhttps://goo.gl/OpyvXc – дівчина відеоблогер зі Львова, хотів би сказати, що основна тематика – музика, але це не так. Все таки це особистий канал на різну тематику.
 55. ВідеоДімhttps://goo.gl/l7VV3a – огляди львівських новобудов багатоповерхівок. Дуже в тему на фоні останніх подій в Україні і великих переселень народу.
 56. GoPro Help UA: https://goo.gl/CWn7cB – як правильно знімати на камеру від GoPro, а також різні інші фішки та секрети для цієї техніки. Дуже точні і лаконічні відеоінструкції. Все про “гопро” на одному каналі.
 57. Огляд UA: https://goo.gl/bKWyzH – огляди нової техніки українською. Також на каналі ви знайдете відео про ремонт ноутбуків, стаціонарних комп’ютерів та мобільної техніки.
 58. Словник СловОпис: https://goo.gl/H7Pr7m – відеословник рідкісних слів в українській мові. Створенням та розвитком займаються студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.
 59. Дядько Максим: https://goo.gl/Kwm4qj – україномовний канал про металообробку. Дуже потужний, один із найбільших любительських каналів на українському ютубі.
 60. Юрій Черниш https://goo.gl/Fe9qkd – канал про різні круті саморобні речі. Автор знімає як своїми руками змайструвати щось корисне для господарства. Багато станків для обробки, на яких він працює – також саморобні.
 61. Ігор Сиротяк https://goo.gl/6EZQig – канал про бджільництво. Автор розказує про різні цікаві пристосування для вуликів, саморобні прилади для полегшення бджолярської роботи. А також інші не тематичні побутові відео.
 62. Bohgdan Bogonos https://goo.gl/PzWbsg – все про виноградарство в Україні, з власного досвіду.
 63. kbplug https://goo.gl/x3Kx1i – канал коваля про те, як куються ножі, про ковальські інструменти, техніку та інші професійні секрети.
 64. PlayUA: https://goo.gl/U0IPgI – канал від однойменного ігрового порталу. Також знімаються огляди техніки та новини зі світу геймерів.
 65. OPENGAMERhttps://goo.gl/Bvn65g – якісний ігровий канал з оглядами ігор, новинами з індустрії та новинами від українських розробників ігор.
 66. Поза грою: https://goo.gl/u3TgZl – влог про футбол. Курйози, новини світового та українського футболу, а також кумедні нарізки з матчів.
 67. NeoBlogger: http://goo.gl/2xwZ6f – канал на різну тематику, тут і проходження ігор, і топи, різна інша цікава інформація про ютуб.
 68. Levko & Ruta channel: https://goo.gl/tK3LdX – огляди фільмів та серіалів українською.
 69. Doberman1788 https://goo.gl/O2EyVO – творчий канал з віршами на різну трендову тематику. Контент специфічний, хлопець віршує життя, за допомогою матюків.
 70. Українська Рибалка https://goo.gl/UKrV5T – назва говорить сама за себе. Влог про риболовлю і все, що з нею пов’язане.
 71. MyTopUA https://goo.gl/C1c3so – різні цікаві топи.
 72. Olga Pylypchuk https://goo.gl/LbdOHp – персональний влог українки,  що живе у Польщі.
 73. First Culinary Ukraine https://goo.gl/C8iVjQ – великий україномовний кулінарний канал. Дуже багато рецептів на будь-який смак.
 74. СМАЧНА КРАЇНА https://goo.gl/FDRsff – кулінарний канал від відомого телеведучого Костянтина Грубича. Цікаві рецепти для смачного відпочинку і не тільки. Варто підписатис на оновлення!
 75. FOOD like ART https://goo.gl/1LKV1J – крутий кулінарний канал, де відео не просто про приготування їжі, а приготування з ноткою мистецтва! Відео зняті і змонтовані дуже привабливо.
 76. З любов’ю до дітей https://goo.gl/RldhVu – канал для дітей: мультфільми для раннього розвитку, казки, пісні все українською мовою.
 77. HelloAnn https://goo.gl/OE00qb – дитячий ютуб канал, веде дівчинка Аня, куди викладає огляди на дитячі книги, іграшки та інші розваги.
 78. Princess Sofia https://goo.gl/sZiaQk – канал для дітей, де Софійка (героїня відео) грається з мамою у різноманітні ігри. Подібні відео дуже популярні на ютубі, особливо, серед дітей.
 79. Іванко / нове лего https://goo.gl/nA08aU – особистий відеоблог хлопчика та його батька. Більшість відео про конструктор лего, де Іванко показує свої творіння з нього та розказує історію композицій.
 80. Let’s Play українською https://goo.gl/uKYFZo – Відео комп’ютерних іграшок, проходження, Let’s Play та огляди українською. Спокійні, «лампові» відео виключно українською мовою.
 81. Drifters https://goo.gl/YCQzSg – українські ігрові відео від автора без імені. На каналі розміщуються проходження, огляди, інструкції до різноманітних ігор. В описі навіть є розклад виходу відео. Проте, здається, він не дуже точний.
 82. Аліна Возна https://goo.gl/0FG2xQ – на каналі ви можете знайти відео на такі теми: книги, стиль життя, особистий розвиток, про косметику, моду та подорожі. Канал молодий, але обіцяє бути цікавим!
 83. MissKykyrydzka https://goo.gl/I5ufiv – ігровий канал дівчини! Рідкість на ютубі, а на українському – це взагалі унікально! Знімає відео майнкрафт та різні інші цікаві ігри.
 84. Julia Sorbon https://goo.gl/RL65af – а це відеоблог від попередньої дівчини. Записує думки на камеру.
 85. Двоколісні хроніки https://goo.gl/s08ntu – живий відеожурнал про подорож на велосипеді з України до Австралії.
 86. ValeriyTsantsaridi https://goo.gl/7yy6Rr – відеоблог українською про життя в Івано-Франківську, огляди ресторанів, техніки та багато іншого з життя автора.
 87. NOPROBLEM https://goo.gl/nihSkS – специфічний відеоблогер, трохи гумору, трохи кривлянь. Веде декілька рубрик, все витримано в одному стилі.
 88. сОвкА https://goo.gl/wscICp – ведуть сільські дівчата, відповідно основна тематика – село. Але присутні й різні розважальні відео, такі як челенджі, теги та інше, чим зараз живе молодь.
 89. VatManStream https://goo.gl/ZP9e9n – ще один український ігровий канал, знімає проходження, робить нарізки ігрових моментів, та проводить стріми.
 90. Tasia Cute https://goo.gl/hPF0vb – дівчина-відеоблогер, знімає про своє життя, школу, записує відеовірші та інші цікаві сюжети.
 91. просто Юстя https://goo.gl/HyvgG5 – ще одна дівчина-відеоблогер. На каналі розміщує відео про своє життя, ділиться думками, знімає челенджі та інші популярні серед молоді відеоролики.
 92. Евгений Ткаченко https://goo.gl/6SpWb8 – розв’язування задач з математики та підготовка до ЗНО. Цікавий формат ��

Не україномовні, але про Україну і варті уваги:

 1. Україна без грошей“, автор Ярослав Гула: https://goo.gl/wAFfQL – канал про подорожі українськими містами з оцінкою їхньої туристичної привабливості. Особливість цього проекту в тому, що всі поїздки відбуваються без грошей!!! Єдині фінансові затрати, які дозволені – це ціна квитка на автобус чи поїзд.
 2. Olga Reznikova: https://goo.gl/R6uZEt – англомовний канал про українську мову та Україну. Дівчина розказує іноземцям англійською про життя в Україні, показує побут і те, як організоване в нас суспільство. Цікаво читати коментарі про те, які низькі ціни в магазинах і те, як би вони (іноземці) в нас жили �� Окремо велика дяка дівчині, що популяризує українську мову в світі своїми уроками.

Читати також:

Україномовні канали на YOUTUBE

Китайский язык: учить или нет

Состояние науки. Как живут ученые в разных странах.

Как скачать видео YouTube на компьютер, или добавить ролик на свой сайт

Украинские вузы догоняют Европу по ценам на обучение

Как прожить 365 дней, покупая только украинское

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua