Житлові умови Фінляндії, Люксембургу та Ірландії визнали кращими в Євросоюзі
02.09.2016

ImageФранція піднялася в рейтингу на 10-ту позицію, Великобританія опустилася на двадцяту.

Країнами ЄС з кращими житловими умовами для населення визнані Фінляндія, Люксембург та Ірландія, найгірші умови – в Греції.

До такого висновку прийшли автори спільного дослідження правозахисної організації Фонду абата П'єра (Fondation Abbe Pierre) та Європейської федерації національних асоціацій, які надають допомогу бездомним.

Франція піднялася на два місця в порівнянні з 2015 роком, "завдяки своїй системі забезпечення соціального житла та житлових субсидій для домашніх господарств". На відміну від Франції, Великобританія втратила вісім місць і знаходиться на 20-й позиції, "особливо з-за скорочення бюджету на житлову допомогу". На 28-му і останньому місці опинилася Греція у зв'язку з "жахливою соціальною ситуацією, яка ілюструє наслідки програм жорсткої економії", наголошується в дослідженні.

"Фінляндія, Люксембург та Ірландія очолили рейтинг країн ЄС, які створили кращі житлові умови. Така тенденція в цих країнах спостерігається завдяки падінню цін на нерухомість і як наслідок перегляд (у бік зниження) контрактів за банківськими іпотечними кредитами, а також впровадження ефективної стратегії розвитку соціального житла", - йдеться в підсумковому документі за результатами дослідження.

Рейтинг складено на основі даних Євростату за вартістю житла, заборгованості домашніх господарств за платежами, енергоефективності житла, показників перенаселеності і антисанітарії.

http://www.ukrinform.ua/

Читати також:

История одного города: Барселона, родина урбанистики

В Украине впервые продали арестованную за долги по «коммуналке» квартиру: подробности

Чи буде дешевшати житло в 2016 році

80 відсотків населення України живе за межею бідності – ООН

На месте столичных промзон вырастут жилые дома и офисы

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua