" />
Житлові умови Фінляндії, Люксембургу та Ірландії визнали кращими в Євросоюзі
02.09.2016

ImageФранція піднялася в рейтингу на 10-ту позицію, Великобританія опустилася на двадцяту.

Країнами ЄС з кращими житловими умовами для населення визнані Фінляндія, Люксембург та Ірландія, найгірші умови – в Греції.

До такого висновку прийшли автори спільного дослідження правозахисної організації Фонду абата П'єра (Fondation Abbe Pierre) та Європейської федерації національних асоціацій, які надають допомогу бездомним.

Франція піднялася на два місця в порівнянні з 2015 роком, "завдяки своїй системі забезпечення соціального житла та житлових субсидій для домашніх господарств". На відміну від Франції, Великобританія втратила вісім місць і знаходиться на 20-й позиції, "особливо з-за скорочення бюджету на житлову допомогу". На 28-му і останньому місці опинилася Греція у зв'язку з "жахливою соціальною ситуацією, яка ілюструє наслідки програм жорсткої економії", наголошується в дослідженні.

"Фінляндія, Люксембург та Ірландія очолили рейтинг країн ЄС, які створили кращі житлові умови. Така тенденція в цих країнах спостерігається завдяки падінню цін на нерухомість і як наслідок перегляд (у бік зниження) контрактів за банківськими іпотечними кредитами, а також впровадження ефективної стратегії розвитку соціального житла", - йдеться в підсумковому документі за результатами дослідження.

Рейтинг складено на основі даних Євростату за вартістю житла, заборгованості домашніх господарств за платежами, енергоефективності житла, показників перенаселеності і антисанітарії.

http://www.ukrinform.ua/

Читати також:

История одного города: Барселона, родина урбанистики

В Украине впервые продали арестованную за долги по «коммуналке» квартиру: подробности

Чи буде дешевшати житло в 2016 році

80 відсотків населення України живе за межею бідності – ООН

На месте столичных промзон вырастут жилые дома и офисы

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua