Російська економіка названа "найбільш несправедливою" в світі
Бизнес - Экономика
04.09.2016

Image62 відсотки усіх багатств Росії знаходиться в руках доларових мільйонерів, ще 26 відсотків - у доларових мільярдерів.

Найбільш "несправедливою" економікою в світі є російська, на другому місці – Індія. Так, в Росії 62 % всіх багатств країни знаходиться в руках доларових мільйонерів, ще 26% - у доларових мільярдерів. Такий висновок міститься в доповіді World Wealth Report, оприлюдненому консалтинговою компанією Capgemini.

"Якщо мільйонери контролюють понад 50 відсотків багатств країни, то в ній залишається дуже мало місця для скільки-небудь значимої прошарку середнього класу", - пояснили автори доповіді.

На другому місці списку "несправедливих економік" - Індія, тут доларові мільйонери взяли під свій контроль 54% багатств країни.

Країною з рівномірним розподілом багатств названа Японія - третя за величиною економіка в світі. Японські мільйонери контролюють 22% національних багатств країни. "Несподівано справедливою" у доповіді назвали економіку США, де мільйонерам належить близько однієї третини національних багатств.

Нещодавно експерти повідомили про падіння економіки Росії нижче дна. У доповіді особливо наголошується на скороченні роздрібного товарообігу, який за січень-червень 2016 року скоротився на 3,1%. Щодо середнього рівня 2014 року, товарообіг в роздробі впав на 15%, наблизившись до рівнів 2008 року.

http://dt.ua/

Читати також:

Сценарии будущего для России

Признаки фашистского государства.

Украсть завод: «Импортозамещение» «по-российски» - это обыкновенный грабеж

Природные ресурсы, чьи они на самом деле?

Без жодного шансу. Афанасьєв і Солошенко про те, як ФСБ ламає людей у полоні

Российско-украинское противостояние длиться почти 400 лет.

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua