" />
РФ залишається лідером за обсягами грошових переказів в Україну
Бизнес - Экономика
10.10.2016

ImageРосія в 2015-му, незважаючи на зниження надходжень, залишалася лідером за обсягами грошових потоків в Україну ─ 1,2 млрд дол. Надходження з усіх країн Євросоюзу трохи перевищують за обсягами перекази з Росії ─ 1,6 млрд дол

Про це пише Zn.ua.

Обсяг переказів з Польщі, яка в останні роки лідирує за кількістю трудових мігрантів-українців, наприклад, ледь перевищив 55 млн дол. У 2016-му спад надходжень сповільнився, за два квартали ц.р. з Росії в Україну надійшло 266,8 млн дол., за два квартали 2015-го ─ 318,7 млн.

«Очевидно, що саме відсутність грошей, а не патріотизму штовхає їх і на поїздки в Росію. Мулярам, покрівельникам і різноробочим там пропонують від 20 до 50 тис. грн заробітку, безкоштовне житло та триразове харчування. А російські банки випускають для гастарбайтерів спеціальні карткові продукти, що дозволяють родичам в Україні по другій карті знімати гроші з рахунку без комісії. All inclusive, відмовитися від якого виключно з патріотичних міркувань складно», ─ зазначає видання.

Питання про введення візового режиму з Росією знову увійшло в політичний порядок денний в Україні після того, як наприкінці вересня в Москві російська влада заарештували журналіста агентства «Укрінформ» Романа Сущенка, якого спецслужби РФ звинуватили в «шпигунстві» й утримують у в'язниці «Лефортово».

 

Читати також:

Російська економіка названа "найбільш несправедливою" в світі

80 відсотків населення України живе за межею бідності – ООН

Ленд-лиз: факты и мифы

Порошенко причастен к офшору, который торгует с "Газпромом"

Население платит не только за потребленный газ, но и за газовые потери Фирташа — Сорос

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua