РФ залишається лідером за обсягами грошових переказів в Україну
Бизнес - Экономика
10.10.2016

ImageРосія в 2015-му, незважаючи на зниження надходжень, залишалася лідером за обсягами грошових потоків в Україну ─ 1,2 млрд дол. Надходження з усіх країн Євросоюзу трохи перевищують за обсягами перекази з Росії ─ 1,6 млрд дол

Про це пише Zn.ua.

Обсяг переказів з Польщі, яка в останні роки лідирує за кількістю трудових мігрантів-українців, наприклад, ледь перевищив 55 млн дол. У 2016-му спад надходжень сповільнився, за два квартали ц.р. з Росії в Україну надійшло 266,8 млн дол., за два квартали 2015-го ─ 318,7 млн.

«Очевидно, що саме відсутність грошей, а не патріотизму штовхає їх і на поїздки в Росію. Мулярам, покрівельникам і різноробочим там пропонують від 20 до 50 тис. грн заробітку, безкоштовне житло та триразове харчування. А російські банки випускають для гастарбайтерів спеціальні карткові продукти, що дозволяють родичам в Україні по другій карті знімати гроші з рахунку без комісії. All inclusive, відмовитися від якого виключно з патріотичних міркувань складно», ─ зазначає видання.

Питання про введення візового режиму з Росією знову увійшло в політичний порядок денний в Україні після того, як наприкінці вересня в Москві російська влада заарештували журналіста агентства «Укрінформ» Романа Сущенка, якого спецслужби РФ звинуватили в «шпигунстві» й утримують у в'язниці «Лефортово».

 

Читати також:

Російська економіка названа "найбільш несправедливою" в світі

80 відсотків населення України живе за межею бідності – ООН

Ленд-лиз: факты и мифы

Порошенко причастен к офшору, который торгует с "Газпромом"

Население платит не только за потребленный газ, но и за газовые потери Фирташа — Сорос

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua