" />
На Київщині чиновники намагалися вкрасти землі на 2 млрд гривень
Инвестиции - Земля
17.01.2017

ImageСпівробітники Служби безпеки України попередили відчуження керівництвом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Київської області земель на майже 2 млрд грн.

«Правоохоронці встановили, що чиновники через підставних осіб вивели з державної власності понад 800 земельних ділянок загальною площею понад 1600 га в різних районах Київщини. За оцінками експертів, ринкова вартість земель становить 1,9 млрд грн», ─ сказано в повідомленні прес-центру СБУ в понеділок.

Під час обшуків у приміщеннях Держгеокадастру, приватних нотаріусів та офісах землевпорядних організацій співробітники спецслужби вилучили документацію та інші докази, які доводять проведення земельних угод.

За матеріалами СБУ судом накладено арешт на 800 ділянок, незаконно відчужених посадовими особами.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення або розтрата чужого майна, яке було ввірено особі чи перебувало в її віданні в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

http://forbes.net.ua/

Читати також:

Старт на вимогу: чи буде відкрито ринок землі в Україні

Спецкор: 95% учасників АТО, що подали заявки, не отримали земельні ділянки

Государство отобрало у столицы контроль за землей

Гриценко: Украинскую землю скупят олигархи, китайцы и арабы

Сколько стоит бесплатная земля от государства

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua