" />
Афінажне виробництво Швейцарії - краще в світі
31.03.2018
ImageКращий спосіб безпечно придбати золото - це купувати злитки і монети у одного з виробників дорогоцінного металу, який знаходиться в перевіреному списку LBMA.

Найвідоміші афінажні заводи знаходяться в Швейцарії. Вони виробляють найкращі злитки золота в світі.

У зв'язку з цим варто сказати, що близько 70% всього світового виробництва золотих злитків здійснюється саме в Швейцарії. Більшість вироблених в цій країні злитків мають найвищу чистоту золота 99,99% (проба 9999). Найвідомішими афінажних заводами є Argor і PAMP. Навіть якщо клієнт захоче продати їм назад куплені злитки золота, то вони все одно будуть їх переплавляти, щоб ще раз гарантувати чистоту жовтого дорогоцінного металу. Перфекціонізм швейцарців і увагу до деталей у виробництві золотих злитків цінують клієнти по всьому світу.

Варто сказати, що 29% швейцарського експорту припадає саме на золото. Тому даний сектор економіки має стратегічне значення для всієї країни. Це означає, що ймовірність конфіскації золота у населення в майбутньому дорівнює нулю.

Щороку в світі видобувається приблизно 3000 тонн золота, яке потрібно очищати від домішок і доводити до чистого стану. Велика частина видобутого дорогоцінного металу відправляється на переробку саме в Швейцарію. Це дуже важливий момент для розуміння можливого майбутнього. Наприклад, якщо світовий попит буде рости стрімкими темпами, то на ринку може виникнути дефіцит жовтого дорогоцінного металу. А якщо при цьому ще обвалиться ринок "паперового золота", то золота вистачить не всім. У цьому випадку ціни на золото почнуть, природно, зростатиме, а дорогоцінний метал буде тільки у тих постачальників, які мають прямі контакти з афінажними заводами, так як у них завжди є золото в наявності.

 

Дивитись також: Графіки цін на золото

 

Читати також:

Heraeus: ситуация с платиной в Южной Африке

Для смартфонов нужно всё больше золота

Немцы покупают больше всех золота в мире

Завод Rand в ЮАР не досчитался 2,7 т. золота

Самый дорогой завод по аффинажу в СНГ запущен в Астане

Стандарт слитков золота Good Delivery

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua