" />
Фахівці розповіли, як зміниться вартість житла в Україні
04.05.2018
ImageЗа минулий рік в Україні побудовано і здано в експлуатацію 126 610 квартир. Це найбільша кількість житла з 1990-х років.

Водночас середня площа квартир з кожним роком стає меншою.

Станом на січень 2018 року квадратний метр квартири у столичних новобудовах у середньому коштував 22 236 грн. У лютому і березні ціни знизилася на 250 грн/м², пише Сегодня.

Експерти ринку нерухомості наголошують, що причина цього – коливання курсу долара. У грудні він був найвищим за півроку – трохи більше 28 грн за дол.. У березні впав до 26,4 грн за дол..

Крім того, попит на квартири в новобудовах суттєво відстає від пропозиції. Водночас у Нацбанку нинішні ціни називають критично низькими. Адже собівартість будівництва в 2018 році складе трохи більше 14 тис. грн/ м². Водночас у Деснянському р-ні столиці квартири продають по 15,2 тис. грн/м.кв.

Фахівці попереджають, що будкомпанії можуть влаштовувати формальні акції. Знижують вартість квадратного метра лише на рекламних буклетах. Фактична ж вартість нерухомості не зміниться, принаймні, в найближчі місяці.

На вторинному ринку Києва найбільші ціни зафіксували у січні – близько 27 477 грн/м. кв. До березня квадратний метр подешевшав майже на 2700 грн.

Щоправда за словами ріелторів, попит на вторинний ринок нерухомості підвищуватися не буде. Адже термін експлуатації більшості таких будинків наближається до завершення. Сьогодні кожен десятий багатоквартирний будинок непридатний для житла.

 

Читати також:

Заветные метры. Cтоит ли покупать недвижимость именно сейчас

Дома из глины и щепы, утеплитель из тростника. Как выглядит экопоселок у Нарочи через 22 года 

Десятки тысяч киевлян оказались в домах-«призраках»

Квартиры в Киевской области стали популярнее столичных

Особенности жилого комплекса «Чайка»: купить однокомнатную квартиру

Качественный рулонный газон от «Магии сада» – преображение ландшафта, landshaft-design.kiev.ua

Коттеджные поселки - особенности подбора и на какие критерии обратить внимание

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua