" />
JP Morgan: ціна золота зросте до 1700$
24.06.2018
ImageАмериканський інвестиційний банк JP Morgan опублікував нещодавно напрочуд позитивний прогноз по цінам на золото. Більш того, він обґрунтував своє твердження деякими аргументами, які змушують повірити в його правдивість.

Інвестбанк JP Morgan опублікував свій позитивний прогноз по жовтому дорогоцінному металу. Автором прогнозу є Luis Oganes, керівник відділу по сировинним товарам. Експерт вважає, що у золота є всі передумови для досягнення вартості 1700 доларів за одну унцію в наступному 2019 р Свій прогноз він обгрунтував наступними аргументами.

Експансивний цикл американської економіки знаходиться в завершальній фазі. Золото завжди переживало цінове ралі, коли відбувалася зміна циклу. Жовтий дорогоцінний метал завжди показував зростання, коли економіка США перебувала в рецесії. Посилення американського долара - це тимчасове явище. Валюти Єврозони і Японії рано чи пізно відновляться. У цій ситуації долар США знову ослабне, що стане підтримуючим фактором для ринку дорогоцінних металів.


Банки купують срібло

За підсумками 1 кварталу 2018 року стали відомі дані з інвестицій в найбільший "срібний" ETF-фонду iShares Silver Trust (SLV) з боку великих інвестиційних банків. Крім покупок акцій цього фонду, були також значні розпродажі.

За даними наглядового органу США за біржами (SEC), інвестиційні банки збільшили свої інвестиції в срібло, в той час як деякі хедж-фонди продали частину своїх акцій. Так, наприклад, Bank of America (BoA) збільшив свою частку в SLV на 179% до 9.915.523 акцій на загальну суму 153,69 млн. доларів. Тепер BoA став найбільшим інвестором в SLV, змістивши з першого позиції швейцарський банк UBS. Швейцарці володіють тепер 6.455.467 акціями, збільшивши свою частку в 1 кварталі на 55%. Банки Morgan Stanley і Bank of Montreal зберегли свої позиції в SLV без змін.

Варто нагадати, що керуючі капіталами компанії повинні раз на квартал звітувати перед наглядовим органом за біржами США (SEC). Як правило, інвестбанки і хедж-фонди інвестують в золоті і срібні ETF-фонди від імені своїх клієнтів. Для себе банки і фонди торгують дорогоцінними металами безпосередньо на ф'ючерсному ринку.

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua