" />
Золота монета "Кришка від пляшки Coca-Cola"
18.10.2018
ImageМонетний двір Австралії в місті Перт (The Perth Mint) представляє незвичайну пам'ятну золоту монету, виконану у вигляді кришки від скляної пляшки напою Coca-Cola.

Випуск даної монети став можливий завдяки офіційній ліцензії від компанії Coca-Cola. Вона прикрасить будь-яку колекцію монет.

З моменту свого винаходу 130 років тому прохолодний напій Coca-Cola справив значний вплив на сучасний світ. Якщо ви є прихильником даного бренду, то незвичайна монета від монетного двору Австралії буде яскравою прикрасою вашої колекції монет. Coca-Cola стала невід'ємною частиною сучасної поп-культури. Срібний варіант даної монети, випущений навесні 2018 р вже давно розкуплений колекціонерами.

Золота монета продається в спеціальній подарунковій упаковці з сертифікатом справжності. Вона буде відмінним подарунком як для нумізматів, так і для колекціонерів. Монета є законним платіжним засобом на території острівної держави Фіджі.

 

Image 

 

Характеристики золотої монети пляшка coca-cola

 

Номінал: 50 доларів Фіджі

 

Вага: 1 унція (31,1 гр.)

 

Дорогоцінний метал: золото 999

 

Якість карбування: пруф

 

Діаметр: 41 мм.

 

Рік випуску: 2018

 

Тираж: 250 шт.

 

Ціна: 3.536 AUD

 

Дивитись також: Графіки цін на золото, срібло платину  

 

Читати також:

"Крюгерранд" vs. "Золотий орел" боротьба за лідерство

Золотая монета Канады "Осенний огонь" 1 унция

Судьба золотой монеты весом 100 кг. из Канады

JP Morgan: ціна золота зросте до 1700$

Bloomberg: ріст золота - це питання часу

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua