" />
Аналітик: золото не втратило свого блиску
Инвестиции - Драгметаллы
31.10.2018
ImageАгентство Bloomberg опублікувало інтерв'ю з аналітиком з компанії State Street Global Advisors, в якому він розповів про відновлення ринку золота і перспективи дорогоцінного металу. На його думку, ще рано впадати в ейфорію з приводу зростання цін на золото.

"Нещодавно закінчився сезонний період, коли попит на золото зазвичай знаходиться на низькому рівні. Цей період триває три літніх місяці, і зараз він закінчився. Але попереду нас чекає індійський сезон фестивалів. А там в недалекому майбутньому в Китаї почнеться святкування Нового року за місячним календарем . Тому попереду нас очікують 8-9 місяців, коли попит на золото буде максимально високим ", - таку точку зору висловив аналітик.

За словами експерта, корекція на ринку акцій також сприяла зміцненню вартості жовтого дорогоцінного металу. Деякі інвестори скорочують свої вкладення в американський долар, але при цьому перекладають свої капітали в золото. Цей тренд спостерігається останні кілька місяців.

На думку аналітика, недавнє зростання цін на золото в Індії пов'язаний в першу чергу з тим, що ювеліри і дилери наростили свої складські запаси напередодні сезону весіль і фестивалів. Саме в цей час відбувається активна торгівля дорогоцінними металами в країні. Але ситуація може захмаритися в тому випадку, якщо курс індійської рупії знову ослабне, в результаті чого покупка золота стане для багатьох індусів недоступною.

За прогнозом аналітика, на шляху до ціни 1350 доларів за унцію у золота немає великих перешкод. Відмітка в 1150 доларів зарекомендувала себе за останні п'ять років в якості надійного фундаменту. У наступні 6-12 місяців ми можемо спостерігати подолання наступної точки опору.

 

Дивитися також: Графіки цін на золото

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua