" />
Афінаж золота Венесуели в Туреччині
Инвестиции - Драгметаллы
20.11.2018
ImageВлада США звинуватить керівництво Венесуели в нелегальних операціях. Це пов'язано з тим, що Центробанк цієї латиноамериканської країни відправив недавно 21 тонну золота на переробку до Туреччини, а не в Швейцарію.

За повідомленням ЗМІ, за останні кілька місяців Венесуела відправила до Туреччини на афінаж більше 21 тонни жовтого дорогоцінного металу. Ці дії відповідають заяві Центробанку в липні 2018 р Тоді його керівництво оголосило, що більше не буде відправляти золото в Швейцарію. Це пов'язано з побоюванням санкцій західних країн. Під тиском США влади Альпійської Республіки можуть просто відмовитися повертати перероблений дорогоцінний метал. Тому було вирішено відправити золото в дружню країну, якою є Туреччина.

Офіційна влада США гостро відреагували на рішення Венесуели. На думку представника міністерства фінансів США, вивезення золота за межі країни повинно бути здійснене відповідно до світової практики та з дотриманням норм безпеки, щоб можливо було зафіксувати, що дорогоцінний метал дійсно належить венесуельському народу.

На думку американців, дії уряду Венесуели є незаконними, а отже сприяють корупції та обкрадання власного народу. Проти Венесуели вже діють економічні санкції, а зараз з'явився ще один привід, щоб їх посилити.

Як уже повідомлялося раніше, Венесуела страждає від жорстких економічних санкцій, в країні бушує валютна криза. Влада держави була змушена монетизувати золотий запас, щоб отримати іноземну валюту, зокрема долари США. Вони були необхідні для покупки за кордоном товарів народного споживання і продуктів харчування. Частина золота була втрачена в рамках своп-угоди з німецьким Deutsche Bank.

Деякий час назад президент Венесуели Ніколас Мадуро офіційно заявив, що він хоче використовувати золото і нафту в якості фізичного забезпечення національної криптовалюта Petro. Варто також нагадати, що ця латиноамериканська країна володіє одними з найбільших запасів нафти в світі.


Дивитися: Графік цін на золото, срібло, платину

 

Читати також:

Банк Англії не віддасть золото Венесуелі

Афінажне виробництво Швейцарії - краще в світі

Самый дорогой завод по аффинажу в СНГ запущен в Астане

Rand построит в Китае аффинажный завод

BlackRock продав акції ETF-фонду на 1 $ млрд

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua