" />
Економіка України у 2018 році зросла на 3,4%
Новости - Главные
17.01.2019
ImageЗростання валового внутрішнього продукту України у 2018 році склало 3,4%, що є найбільшим показником за останні 7 років. Такі попередні дані Національного банку України.

“Ріст ВВП за 9 місяців 2018 року склав 3,8%. Наш прогноз на кінець 2018 року — 3,4%. Це найбільший показник за останні 7 років”, — повідомив голова Нацбанку Яків Смолій.

Також Україні вдалося досягти уповільнення інфляції до 9,8% — це найкращий показник за останні 5 років.

Як нагадують у Нацбанку, станом на початок 2019 року, розмір золотовалютних резервів України складає 20,8 мільярдів доларів — найбільший показник з 2013 року.


Коментар Дєньга. Зростання в 3,4 % дуже мале для країни яка має найгірший у світі показник зміни ВВП з 1991 р. Це зростання недостатнє для країни третина бюджету якої іде на погашення боргів і процентів по ним. Мало того таке зростання нічого не значить, адже його могли досягти наприклад за рахунок збільшення комунальних тарифів і збільшення мінімальних цін на алкоголь та цигарки (так так такі речі дають ріст ВВП). і це навіть не враховуючи хто і як той ВВП рахував.


 

Читати також:

Чому боротьба з інфляцією не самоціль

Гройсман розповів, як зовнішні борги тиснуть на Україну

Природные ресурсы, чьи они на самом деле?

Почему элиту нужно убивать?

Замкнутый круг: Украина теряет производство и экспорт

 
След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua