" />
"Епіцентр К" побудував у Київській області завод вартістю 3 млрд грн
Бизнес - Экономика
08.02.2019
ImageГрупа компаній “Епіцентр К” (Київ) інвестувала в будівництво найбільшого заводу з виробництва керамічної плитки 3 млрд грн в Калинівці (Київська обл.), і планує в середині 2019 року ввести першу чергу.
Про це повідомив засновник ТОВ “Епіцентр К” Олександр Герега.

“Ми розробляємо свій кар’єр (білої глини – ред.), будемо використовувати 100%-ву українську сировину у виробництві плитки… Ми також підписали другий контракт на поставку обладнання в Калуш Івано-Франківської області, де побудуємо другий завод (керамічної плитки – ред.)”, – сказав він.

За словами О.Гереги, якірним партнером у постачанні обладнання на завод виступила міжнародна група SACMI, яка в зв’язку з реалізацією зазначеного проекту вирішила відкрити в Україні офіційне представництво і сервісний центр.

Другу фазу будівництва планується завершити в 2020 році.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua