" />
BoAML: золото і дедолларизация Центробанків
Инвестиции - Драгметаллы
09.04.2019
ImageАмериканський інвестиційний банк Bank of America Merrill Lynch (BoAML) опублікував недавно огляд, в якому він проаналізував поточну роль американського долара і золота у світовій економіці.

В огляді банку говориться, що американський долар все ще залишається провідною світовою валютою, але він все-таки втрачає поступово свій статус, а це в свою чергу є підтримуючим фактором для вартості жовтого дорогоцінного металу.

"За даними SWIFT, частка американського долара в міжнародних платежах становить 39,9%, але цей показник знижується, так як світова економіка більше не сконцентрована лише на одній валюті", - таку точку зору висловили аналітики інвестбанку. "Ми вважаємо, що процессс дедоларизації міжнародних резервів в різних країнах світу виступатиме важливим фактором підтримки і зміцнення ролі золота, яке так активно скуповують деякі Центробанки".

Лідерами по дедоларизації міжнародних резервів є Центральні банки Росії і Китаю. Але і Європейський центральний банк (ЄЦБ) витратив недавно 500 млн. Євро з доларових резервів на китайські юані.

В даний час на ринку золота спостерігається підвищена активність різних інвесторів, які активно купують золото для своїх інвестиційних портфелів. В цьому випадку дорогоцінний метал допомагає диверсифікувати активи з метою їх захисту від коливань вартості.

Аналітики впевнені, що процес дедоларизації почав набирати обертів, і з часом все більше інвесторів буде проявляти інтерес до золота, а значить його вартість буде отримувати підтримку для зростання. Але процес цей не швидкий, тому в найближчій перспективі не варто розраховувати на різку відмову від американської валюти.

 

Дивитися також: Графіки цін на Золото

 

Читати також:

Золото: прогнози цін в 2019 р

Heraeus: дефіцит паладію посилюватиметься

ЦБ Угорщини збільшив золотий запас в 10 разів

Банк Англії не віддасть золото Венесуелі

Немецкое золото бежит из США

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua