" />
Напрямки видів економічних експертиз (досліджень)
Бизнес - Бизнес
15.04.2019
ImageСьогодні існує ряд економічних експертиз (бухгалтерського і податкового обліку, фінансово-господарської діяльності, фінансово-кредитних операцій), які призначаються при розслідуванні фінансово-економічних правопорушень або при розгляді...
Сьогодні існує ряд економічних експертиз (бухгалтерського і податкового обліку, фінансово-господарської діяльності, фінансово-кредитних операцій), які призначаються при розслідуванні фінансово-економічних правопорушень або при розгляді економічних суперечок в цивільному або арбітражному судочинстві. При цьому, в тому числі (і не тільки) вирішуються питання про обсяги завданих збитків, злочинними діяннями. У кримінально-процесуальному законодавстві передбачається залучення стороного судового експерта-економіста - фахівця в фінансово-економічних питаннях.

Також, судовий експерт проводить як експертні економічні дослідження так і судово-економічні експертизи, при цьому, порядок проведення та складання як таких експертних досліджень так і судових експертиз - ідентичний. Лише в заключенні експертного дослідження мають місце кілька винятків: у вступній частині висновку зазначається: хто і коли звернувся до експерта із замовленням на проведення дослідження; опускається запис, що стосується відповідальності особи, яка проводить дослідження, про надання завідомо ложного заключення.

Як показує практика: експертні економічні дослідження проводяться судовим експертом-економістом за зверненням, зокрема, фізичних і юридичних осіб, коли не відкриті судові та кримінальні виробництва. А судово-економічні експертизи - коли вже є процеси: як кримінальні (досудові) так і судові (наприклад: цивільні, господарські, адміністративного судочинства, кримінальні); також - або є відкриті виконавчі провадження.

Економічна експертиза (дослідження) заснована на вивченні фінансово-господарської та бухгалтерської документації для виявлення даних про вчинення всіх фінансово-господарських операцій, а також визначення їх впливу на діяльність підприємства.

Проконсультуватися з незалежним фахівцем в особі судового експерта-економіста Р.В. Барабаша і скласти заявку на проведення економічного дослідження можна, перейшовши за посиланням: https://rvbarabash.com.ua/

Бухгалтерська судова експертиза (дослідження)

 • Процес проведення дослідження здійснюється за допомогою вивчення бухгалтерської звітності, щоб виявити парафії і витрати господарських цінностей і грошових коштів, а також визначення достовірного стану фінансово-економічного стану різних організацій.
 • Експертний аналіз підприємств дозволяє виявити факти фальсифікації в бухгалтерських обліках і звітностях.
 • Здійснюється повний контроль над всіма потоками фінансових операцій: виникнення продукції і грошових коштів, оборот і розподіл, а також доцільність їх використання.

Фінансово-економічна експертиза (дослідження)

 • Проводиться для вирішення суперечливих ситуацій, що стосуються всіляких фінансових операцій: кредитних, валютних, операцій з цінними паперами (акціями, векселями, ваучерами).
 • За допомогою фінансово-економічної експертизи вивчається позитивна динаміка конкретного підприємства або стан його банкрутства.
 • Здійснюється шляхом економічного дослідження прибутку та збитків, доходів і витрат, зіставляючи з їх впливом на загальне функціонування підприємства на певну дату.

Податкова експертиза (дослідження)

 • Визначає повноту і своєчасне виконання всіх податкових зобов'язань.
 • Виявляє можливі податкові ризики при укладанні різних угод або господарських операцій з визначенням достовірності податкової документації.
 • Сприяє обчисленню суми нарахованих податків від реалізації вироблених товарів за конкретний період, аналізує правильність визначення податкової бази і податкових виплат.

Фінансова кредитна експертиза (дослідження)

 • Застосовується в разі необхідності встановлення фактів відхилення або порушення в області фінансування і кредитування, обґрунтовуючи формування і витрати.
 • Досліджує кредитоспроможність позичальників, визначаючи цільове призначення кредитних коштів.
 • Визначає правильність укладення договору, суми відсоткової ставки, мінімального платежу і терміни погашення заборгованості.
На правах реклами
 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua