" />
Нобелівські лауреати в розрізі континентів і країн
Разное - Разное
08.07.2019
ImageДе живуть працюють і творять нобелівські лауреати? Які країни їх породжують?

На інфографіці нижче зображено кількість нобелівські лауреати в розрізі континентів і країн. За кілька десятків років спостерігається зростання частки лауреатів з Північної Америки, зокрема з США (загальна кількість яких за підсумками 2018 р досягло 273.). При цьому спостерігається значне зниження частки лауреатів з Європи.

Азія дала світу 42 лауреати, причому 27 у 21-му сторіччі. Австралія і океанія 12, Африка 8, Південна Америка 4 що навіть менше за Африк.  

Найбільша кількість лауреатів в Європі припадає на Великобританію і Німеччину. Також в групі лідерів Франція і Японія. Інші країни, що входили в групу лідерів, на різних часових проміжках: Канада, Швейцарія, Австрія, Нідерланди, СРСР. 

Image

Читати також:

 Состояние науки. Как живут ученые в разных странах.

Общество изгоняет умных

Как стать по-настоящему знающим человеком

Русский ненарод

Політична карта Африки в 1905

 
След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua