" />
Новий рекорд видобутку золота в Австралії з 1997 р
Инвестиции - Драгметаллы
09.09.2019
ImageЗростання світових цін на золото дозволило збільшити видобуток золота в Австралії. За минулий фіскальний період в країні було видобуто 321 т. Жовтого дорогоцінного металу, що стало новим історичним рекордом видобутку.

За повідомленням австралійського агентства Surbiton Associates, золотодобувні компанії країни змогли виробити за фіскальний період 2018-2019 рр. 321 тонну жовтого дорогоцінного металу.

До недавнього часу рекордом вважався обсяг в 317 т., Який був встановлений в 1997 р Торік обсяг видобутку склав 314,5 т. Таким чином, Австралія знаходиться на другому місці в світі з видобутку золота після Китаю, який зміг витягти з землі 400 т. дорогоцінного металу за підсумками всього 2018 р

Цінове ралі на ринку золота влітку цього року дозволило багатьом золотодобувним компаніям знову почати розробляти родовища, які раніше вважалися нерентабельними. Тепер до них знову з'явився інтерес. Варто сказати, що з початку поточного 2019 року світове ціна золота виростала на майже 20% до позначки 1530 $ за унцію.

Золото в Євро

Вчора ціна золота в євро встановила новий історичний рекорд. І це при тому, що справжня криза в Європі ще не почався. Зараз ми можемо спостерігати фактори, які створюють ідеальні умови для подальшого зростання цін на жовтий дорогоцінний метал.

У понеділок ф'ючерси на золото на товарній біржі COMEX торгувалися по тисяча п'ятсот тридцять сім $ за унцію, що відповідає 1385,49 євро. До цього моменту рекордною вартістю був рівень в 1381,26 євро, який був зафіксований 28 вересня 2012 р

В даний час немає видимих ​​причин, чому золото не може рости далі. На думку аналітиків, криза в Єврозоні ще тільки назріває. Цьому буде сприяти політика ЄЦБ, а також урядова криза в Італії, не кажучи вже про боргові проблеми в європейському банківському секторі.

Світова ціна золота в доларах США подолала за останні кілька місяців технічно важливі бар'єри і продовжує зберігати висхідний тренд. Кон'юнктурні показники в економіці продовжують погіршуватися. Банківські депозити вже не приносять відсоткового доходу. Іноді за зберігання грошей в європейських банках доводиться навіть доплачувати. У цих умовах золото стає альтернативним засобом для інвестування. Тому інвестори в дорогоцінні метали можуть бути впевнені в продовження зростання жовтого дорогоцінного металу, в тому числі номінованого в європейській валюті.

 

Дивитися: Графіки цін на золото

 

Читати також:

Прогноз по золоту від банків до кінця 2019

Найдорожчі золоті монети світу

Видобуток золота в ПАР наближається до нуля

Metals Focus: в світі досить золота для видобутку

Спад добычи золота в Австралии из-за бедной руды

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua