" />
Марк Мобіус: купуйте золото при будь-якій ціні
Инвестиции - Драгметаллы
09.09.2019
ImageЗнаменитий американський інвестор і аналітик Марк Мобіус рекомендує в інтерв'ю агентству Bloomberg купувати золото. Він вважає, що ціна золота буде і далі зростати, так як обсяг паперових грошей в світовій економіці буде постійно збільшуватися.

За останні кілька місяців ціна золота показала значне зростання, але багато інвесторів не встигли увійти на ринок дорогоцінних металів. Тепер вони задають питання: чи є зараз сенс купувати золото за поточною ціною?

Зазвичай покупку жовтого дорогоцінного металу слід розглядати в якості страховки на випадок кризи. Якщо ж на цьому хочеться заробити, то потрібно купувати за низькою ціною, а продавати за високою. Але якщо настане чергова фінансова криза, і у вас не буде фінансової страховки у вигляді золота або іншого ліквідного активу, то ця помилка може коштувати вам дуже дорого.

Марк Мобіус є засновником інвестиційної компанії Mobius Capital Partners LLP. До цього він 30 років працював в компанії, що управляє Franklin Templeton Investments і відповідав за численні фонди, які працювали на ринках, що розвиваються.

В інтерв'ю Bloomberg Мобіус розповів про те, що в довгостроковій перспективі ціна золота буде продовжувати рости, тому що паперові гроші друкуються у великій кількості. Центральні банки хотіли надати ринку низькі процентні ставки, а для цього їм довелося включити грошовий друкарський верстат. Цифрові валюти, як біткоіни, він називає «психічними валютами»: вони живуть, поки в них вірять.

Експерт вважає, що в умовах невизначеності буде рости попит на реальні активи. Золото є одним з таких засобів для вкладення капіталу. Крім того, воно має функцію грошей і може виступати в якості засобу платежу. З цієї причини Марк Мобіус радить довгостроковим інвесторам мати в своєму інвестиційному портфелі до 10% фізичного золота, яке повинно зберігатися поза банківською системою, щоб виключати ймовірність його конфіскації.

 

Дивитися: Графіки цін на золото

 

Читати також:

Новий рекорд видобутку золота в Австралії з 1997 р

Прогноз по золоту від банків до кінця 2019

Золото: прогнози цін в 2019 р

Аналітик: золото не втратило свого блиску

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua