" />
Чорне золото - розкішне чоловіче золото
Инвестиции - Драгметаллы
08.10.2019
ImageВ останні роки все більшу популярність отримують кольорові золоті сплави, і особливо любимо покупцями чорне золото. Подібний сплав можна отримати, якщо покрити звичайне золото рутенієм або чорним родієм, або спеціальним способом окислити сплав з кобальтом і хромом.

 Але якщо способи виготовлення чорного золота відомі, то сам технологічний процес тримається в таємниці, тому вироби з нього досить рідкісні, і їх вартість значно вище, ніж у аналогічних прикрас зі звичайних видів дорогоцінного металу.

Чорне золото заслужено вважається чоловічим золотом. Персні-печатки, виконані з нього одного або в комбінації з білим золотом, завжди виглядають елегантно і підійдуть навіть до самого строгого ділового костюма. Ефектно також виглядають золотий годинник, виконані зі вставками з чорного золота і інкрустовані діамантами.

Ювелірні вироби з чоловічого золота завжди витончено елегантні і мають кілька фантастичний вигляд. Провідні ювеліри при виготовленні прикрас з чорного золота відтіняють свої вироби чорними діамантами або чорним перлами. Іноді вони навпаки, працюючи на контрастах, використовують в оформленні чоловічого золота кольорові дорогоцінні камені або білі перли.

Часто прикраси з чоловічого золота виконані в вінтажному стилі, в них комбінуються старі традиційні мотиви з найсучаснішими технологіями. Наприклад, цікаво виглядають камеї в античному стилі - великі напівкоштовні камені або слонова кістка в обрамленні чорного золота створюють ефект антикварного твори мистецтва. А кільця з чоловічого золота, виконані із застосуванням старовинної турецької ювелірної техніки, як ніби куплені на середньовічному турецькому базарі.

Поєднання чорного чоловічого золота з жовтим і білим створює дивовижний ефект переливу хутра шиншили і заснований на грі кольору, яка полягає в плавному переході від темного відтінку до світлого. Такі трехсплавние прикраси підійдуть як чоловікам, так і жінкам, і будуть дуже доречні для вечірнього виходу в світ. З них виробляють будь-які вироби, але в першу чергу - кільця.

На сьогодні існує підвищений попит на вироби з чоловічого золота, який стимулює ювелірні будинки на створення колекцій, що включають вироби з цього виду дорогоцінного металу. Прикраси з чорного золота відрізняються витонченістю, оригінальністю і, поза сумнівом, належать до елітного сектору ювелірних прикрас.

 

Дивитися Ціна на золото графіки

 

Читати також:

Марк Мобіус: купуйте золото при будь-якій ціні

Украинцы предпочитают золоту украшения из серебра

Уход за золотом

Синее золото – самый экзотичный золотой сплав

Необычные виды золота

Сплавы золота

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua