Шевченко пояснив, чому знижується курс гривні
Банки - Валюта
31.07.2020
ImageНаціональний банк під керівництвом Кирила Шевченка не бачить підстав для втручання в ситуацію на валютному ринку.
Продолжение...
 
Скільки коштує родині перший рік життя дитини (інфографіка)
Разное - Планирование
31.07.2020
ImageПоява новонародженого розширює статтю сімейних витрат. Крім регулярних витрат на харчування, одяг, підгузники не уникнути великих покупок — дитяче ліжечко, пеленальний столик, візок та ін.
Продолжение...
 
МВФ заклав у прогнози щодо України середньорічний курс 30 гривень за долар
Банки - Валюта
31.07.2020
ImageНомінальний валовий внутрішній продукт України у 2020 році скоротиться до 3,908 трлн грн, або до $130,3 млрд, що виводить на середньорічний курс 30 грн/$1.
Продолжение...
 
Способы огнезащиты металлических конструкций
Инвестиции - Недвижимость
31.07.2020
ImageКонструкции быстромонтируемых зданий из металлоконструкций в зависимости от требуемого класса огнестойкости могут обрабатываться дополнительно огнезащитными материалами для повышения их предела огнестойкости.
Продолжение...
 
Рік Рул: ралі на ринку акцій закінчиться сльозами
Инвестиции - Ценные Бумаги
31.07.2020
ImageАгентство Kitco News взяло інтерв'ю у Ріка Рула, президента і генерального директора інвестиційної компанії Sprott U.S., під час якого вони обговорили поточну ситуацію на фінансових ринках.
Продолжение...
 
ФРС: структура, принципы деятельности и методы регулирования
Банки - Валюта
22.12.2012

ImageВ последние годы одним из важнейших факторов, оказывающих существенное влияние на динамику американских (как, впрочем, и мировых) финансовых рынков, стала политика монетарных властей США.

Продолжение...
 
Почему так важно обновлять сайт?
Бизнес - Бизнес в интернете
27.07.2020
ImageСоздание и разработка сайтов должны происходить лишь с помощью профессионалов. Они же следят за их обновлением. Ведь тенденции в веб-дизайне, как и алгоритмы поисковиков, меняются почти ежедневно.
Продолжение...
 
Кращий спосіб оптимізації малого бізнесу
Бизнес - Бизнес
19.07.2020
ImageПрогресивні підприємці витрачають багато коштів і енергії на придбання методики правильного управління бізнес, тоді як можна було б спертися на одну надійну компанію і підключити послугу BAS для реальної автоматизації бізнесу
Продолжение...
 
Старі квартали перебудують: як відселятимуть незгодних мешканців
Инвестиции - Недвижимость
12.07.2020
ImageМінрегіон розробив і оприлюднив новий законопроект про реновацію застарілого житла “Про внесення змін до Закону України “Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду”.
Продолжение...
 
Распространенные неполадки в работе оргтехники
Бизнес - Бизнес
12.07.2020
ImageНеполадки в работе оргтехники явление очень частое. Стоит ли каждый раз обращаться в сервисный ремонт или есть случаи, когда можно обойтись своими силами? А что делать, когда нельзя останавливать рабочий процесс, а копировальная техника в ремонте?
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 31 - 40 из 4274
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua