Если завтра война? Как сохранить сбережения
Инвестиции - Основы
22.03.2014

ImageВ 2014 год Украина вошла с широким, но в целом понятным набором экономических рисков. Однако с появлением российских войск на юге страны, к сугубо экономическим добавились геополитические риски и вопрос сохранения сбережений перешел на принципиально иной качественный уровень.

Продолжение...
 
10 кращих YouTube-каналів для вивчення англійської
Обучение - Мови
20.12.2019
ImageЗаняття з індивідуальним викладачем дуже корисні, але доступні далеко не кожному. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні мовні відеоканали. Вони допоможуть вам відпрацювати вимова, почати краще розуміти мову на слух, дізнатися важливі нюанси реального застосування англійської мови.
Продолжение...
 
29 грн/дол. виглядає оптимістично: в Раді оцінили реальність закладеного в бюджет курсу
Банки - Валюта
08.04.2020
Image Якщо карантин в Україні триватиме ще 2-3 місяці, закладений Кабінетом Міністрів курс в 29 гривень за долар може виявитися оптимістичним.
Продолжение...
 
10 книг об инвестициях, на которые стоит потратить время и деньги
Инвестиции - Основы
22.07.2013

ImageКниг об инвестициях написано немало, а с каждым днем появляется еще больше. Стоит ли читать такую литературу?

Продолжение...
 
Ринок оренди в Києві впав, а продажі квартир зупинилися
Инвестиции - Недвижимость
27.03.2020
Image“Попит на оренду квартир сильно впав, відсотків на 80. Думаю, питання оренди квартир люди відкладуть до кінця карантину”, – розповіла київський ріелтор, член Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Інна Шкулєпова.
Продолжение...
 
Особенности, которые необходимо учесть еще до создания сайта
Бизнес - Бизнес в интернете
08.04.2020
ImageДля того, чтобы ваш проект привлекал внимание целевой аудитории, а также монетизировался всё должным образом, следует позаботиться о правильном выборе исполнительной команды.
Продолжение...
 
Чому еліту потрібно вбивати?
Разное - Разное
02.09.2016

ImageПровокація і сміливість - рухає світом. А соціумом рухає еліта. Та чи вправі вона це робити? Що втрачає еліта від свого невірного кроку або рішення?

Продолжение...
 
Ідель-Урал – Росія – Китай
Разное - Разное
19.01.2019
ImageГадаю, що у 2019 р. на Росію чекають серйозні пертурбації. Ще у 2018 р. ми побачили низку сигналів, що дають підстави зробити відповідні припущення.
Продолжение...
 
Экономика для «чайников»: просто и доступно о сложном
Полезное - Книги
27.03.2020
ImageЭкономика – сложная наука, изучение которой требует много времени и терпения. Но понять ее основы будет легко, если они изложены простым и понятным языком, как в книге американского экономиста Шона Масаки Флинна.
Продолжение...
 
Що робити, якщо банк виставив рахунок за користування карткою, про яку ви забули: пояснення НБУ
Банки - Карточки
18.03.2020
ImageУ Національному банку України пояснили, що слід робити банківським клієнтам, якщо вони отримали від банку рахунок за обслуговування платіжної картки, якою вже довгий час не користувалися.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 51 - 60 из 4257
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua