Енергоатом отримав понад мільярд прибутку за перше півріччя 2021
Бизнес - Экономика
30.07.2021
ImageЗа першу половину 2021 року Національна атомна компанія  "Енергоатом" звітує про чистий прибуток у 1,12 млрд грн – це на 3,7 млрд грн більше за фінрезультат торік.
Продолжение...
 
На что обратить внимание при выборе домофона
Инвестиции - Недвижимость
30.07.2021
ImageСейчас домофоны имеют огромную популярность и распространяются повсеместно, ведь это удобный и быстрый способ организовать защиту дома и оснастить замок автоматическим управлением.
Продолжение...
 
Як знайти роботу в Стрию на літо для підлітка?
Карьера - Смена работы
24.07.2021
ImageБагато школярів чекають, коли їм виповниться 14 років, щоб нарешті влаштуватися на роботу в Стрию і заробити грошей для своїх потреб. Безумовно, відповідно до чинного законодавства це не заборонено.
Продолжение...
 
Виды и свойства резины: применение в разных сферах с учетом свойств
Разное - Реклама
14.07.2021
ImageПроизводители предлагают резину с разными свойствами, зависящие от наполнителей и добавок. От характеристик готового продукта зависит сфера применения. Есть эластичные, с повышенными прочностными характеристиками, огнеустойчивые виды
Продолжение...
 
Работа в Гданьске для женщин
Карьера - Смена работы
01.07.2021
ImageГраждане Украины все чаще рассматривают возможность работы в Польше для официального трудоустройства за рубежом.
Продолжение...
 
Дж. Йеллен повинна розкрити золотий запас США
Инвестиции - Драгметаллы
21.06.2021
ImageНовий законопроект розглядається зараз в США, згідно з ним глава американського уряду повинна буде опублікувати детальну інформацію по залишках золота в резервах і його використанню.
Продолжение...
 
Audi відмовилася від розробки двигунів внутрішнього згоряння
Бизнес - Экономика
25.03.2021
ImageЯк розповів німецькому виданню Automobilwoche голова Audi Маркус Дюсманн (Markus Duesmann), компанія зупинила всі роботи над новими двигунами внутрішнього згоряння.
Продолжение...
 
Даг Кейсі прогнозує фінансовий хаос
Бизнес - Экономика
21.06.2021
ImageАмериканський письменник-економіст і аналітик Даг Кейсі розповів в інтерв'ю аналітичній компанії Stansberry Research про поточну політичну та фінансову ситуацію в усьому світі.
Продолжение...
 
Что такое селфи дрон. Для чего он нужен.
Разное - Реклама
17.06.2021
ImageДесять лет назад еще никто не задумывался о таком инновационном решении, как специальный дрон для фотосъемки. Модели квадракоптеров уже существовали, но вот разрешение съемки было недостаточное для получения хороших кадров.
Продолжение...
 
Чесна ціна золота - 1000 чи 2000 $ за унцію?
Инвестиции - Драгметаллы
17.06.2021

ImageЗолото (або будь-які інші гроші) коштує стільки, скільки ми можемо за нього купити. Отже, що ми можемо зараз купити за золото? І як ми дізнаємося, що вартість нашого золота / грошей визначена адекватно?

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 4306
2007-2021 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua