Нік Барішефф: вчасно залишити ринок акцій
Инвестиции - Ценные Бумаги
04.12.2021
ImageГенеральний директор BMG Group Нік Барішефф нещодавно дав інтерв'ю інформаційному порталу The Investing News Network, під час якого вони обговорили поточну ситуацію на фондовому ринку.
Продолжение...
 
Гривня падає: у чому причини та яким буде курс до кінця року
Банки - Валюта
04.12.2021
ImageЗа останні два тижні курс долара в Україні виріс на понад 1 гривню, аналітики та Нацбанк пов'язують це із загостренням ситуації на сході та погашенням боргів перед виробниками "зеленої" енергетики.
Продолжение...
 
ДТЕК Ахметова приховує факт аварії на Бурштинській ТЕС
Разное - Новини
04.12.2021
ImageПрорив золошлакопроводу із небезпечними речовинами ДТЕК маскує аварією звичайного водяного колектору. В компанії все заперечують.
Продолжение...
 
Іноземці в наглядових радах держкомпаній не принесли користі і не понесли відповідальності.
Бизнес - Экономика
04.12.2021
ImageПотрібно переглянути політику формування наглядових рад, адже досі вони відповідальності за неефективну діяльність компаній не несли.
Продолжение...
 
Как найти работу в Европе без высшего образования
Карьера - Смена работы
04.12.2021
ImageПоложительные отзывы о жизни и работе за границей являются одной из самых частых причин трудовой иммиграции наших соотечественников. Многие не решаются покинуть свою страну для трудоустройства за рубежом из-за отсутствия высшего образования.
Продолжение...
 
Зелена енергетика вимагатиме ще більше металів
Бизнес - Экономика
23.11.2021
ImageПісля довгих очікувань Палата представників Конгресу США нещодавно прийняла двопартійний інфраструктурний пакет вартістю 1,2 трлн $, який пізніше був підписаний президентом країни Джо Байденом.
Продолжение...
 
Колесные колпаки для автомобилей: функции и подбор
Разное - Реклама
23.11.2021
ImageНесмотря на то что колесные колпаки считаются декоративным элементом с минимальной защитной функцией, их использование все еще продолжается. В основном их используют автомобилисты, которые стремятся защитить штампованные колесные диски от повреждения нанесенного на них лакокрасочного покрытия.
Продолжение...
 
50-річчя існування грошей без золота
Банки - Валюта
02.11.2021
ImageУцьому 2021-му році виповнилося 50-річчя відміни прив'язки американського долара до золота. Але з того часу нічого хорошого на заміну цьому так і не прийшло, оскільки сьогоднішні фіатні гроші показали себе ще однією дурістю в людській історії.
Продолжение...
 
Самурайська мудрість
Обучение - Самообучение
23.06.2015

Image1. Якщо проблему можна вирішити, то не варто перейматися; якщо її вирішити неможливо, то перейматися немає сенсу.

Продолжение...
 
Підбірка новин, статей по сріблу 2021
Инвестиции - Драгметаллы
26.10.2021
ImageВ цьому матеріалі Дєньга представляє вам підбірку останіх новин/статей/аналітики/прогнозів на тему інвестицій в дорогоцінний метал срібло.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 4327
2007-2021 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua