Инвестиции в Золото, Серебро, Платину. Цены, прогнозы, анализ ...
Золота монета "Кришка від пляшки Coca-Cola"
Драгметаллы
18.10.2018
ImageМонетний двір Австралії в місті Перт (The Perth Mint) представляє незвичайну пам'ятну золоту монету, виконану у вигляді кришки від скляної пляшки напою Coca-Cola.
Продолжение...
 
JP Morgan: ціна золота зросте до 1700$
Драгметаллы
24.06.2018
ImageАмериканський інвестиційний банк JP Morgan опублікував нещодавно напрочуд позитивний прогноз по цінам на золото. Більш того, він обґрунтував своє твердження деякими аргументами, які змушують повірити в його правдивість.
Продолжение...
 
Bloomberg: ріст золота - це питання часу
Драгметаллы
04.06.2018
ImageНа думку аналітика сировинних товарів Майка Макглоун (Mike McGlone) з Bloomberg Intelligence, рух капіталу в сфері інвестицій в дорогоцінні метали вказує на те, що ціна золота має всі передумови для того, щоб незабаром знову почати висхідний тренд.
Продолжение...
 
"Крюгерранд" vs. "Золотий орел" боротьба за лідерство
Драгметаллы
20.04.2018
ImageЗолота монета "Крюгерранд" карбується в Південній Африці з 1967 р, а з 1970 р вона стала масовою і отримала статус інвестиційної. Постачальником жовтого дорогоцінного металу для карбування цієї монети є афінажних завод Rand Refinery, найбільший в ПАР.
Продолжение...
 
Афінажне виробництво Швейцарії - краще в світі
Драгметаллы
31.03.2018
ImageКращий спосіб безпечно придбати золото - це купувати злитки і монети у одного з виробників дорогоцінного металу, який знаходиться в перевіреному списку LBMA.
Продолжение...
 
Heraeus: ситуация с платиной в Южной Африке
Драгметаллы
28.02.2018
ImageЗа последние годы Южная Африка потеряла свою привлекательность для инвесторов из-за общественно-политических и экономических проблем, которые там происходят. На фоне нестабильной в стране ситуации добывающие платину и палладий компании сталкиваются со множеством проблем.
Продолжение...
 
Влияние электромобилей на стоимость платиноидов
Драгметаллы
21.12.2017
Image Согласно прогнозу голландского банка ABN Amro, рост производства электромобилей в мире будет оказывать негативное влияние на мировой спрос на платину и палладий.
Продолжение...
 
Для смартфонов нужно всё больше золота
Драгметаллы
20.11.2017
ImageВ производстве современных электронных устройств используется определённое количество золота. Объём его применения в этой области продолжает расти.
Продолжение...
 
В мире рекордно упал спрос инвесторов на золото
Драгметаллы
14.11.2017
ImageМировой спрос на золото упал до минимумов с конца 2009 г. согласно данным Всемирного совета по золоту.
Продолжение...
 
Немцы покупают больше всех золота в мир
Драгметаллы
07.11.2017
ImageВсемирный совет по золоту (World Gold Council) опубликовал недавно обзор по рынку золота в Германии. В нём содержатся результаты опроса частных инвесторов, из которого можно понять отношение немцев к жёлтому драгметаллу.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 70 из 297
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua