Бизнес идеи, истории, экономика, бизнес в интернет, маркетинг, стратегия, налоги ...
Віл Рінд: починається суперцикл на ринку сировини
Экономика
26.01.2022
ImageВіл Рінд, генеральний директор інвестиційної компанії GraniteShares, дав інтерв'ю інформаційному порталу The Investing News Network, під час якого він розповів про ситуацію на ринку золота. В інтерв'ю експерт пояснив, чому ціна золота не змогла продовжити зростання минулого року, і як зростання може продовжитись у 2022 році.
Продолжение...
 
«Site Ok» розповість про чотири найпопулярніші способи просування сайтів
Бизнес в интернете
14.01.2022
ImageВ інтернеті з’являється все більша кількість різних сайтів, які належать компаніям та інтернет-магазинам. І це зовсім не дивно, адже багато хто віддає перевагу саме інтернет послугам та товарам, бо це економить час й дозволяє придбати чи знайти потрібне, навіть не виходячи з будинку.
Продолжение...
 
У 2022 році обсяг споживання вугілля у світі може побити всі рекорди
Экономика
14.01.2022
ImageЗа оцінкою Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), зростання споживання в Китаї, Індії та США може збільшити світовий попит на вугільну електроенергію до нового рекордного рівня в 2022 році. І тоді всі зусилля зі скорочення викидів парникових газів виявляться марними. Про це повідомляє СNN.
Продолжение...
 
Интернет-магазины чая и кофе: выгоды для потребителей
Бизнес в интернете
08.01.2022
ImageКофейно-чайная продукция пользуется большим спросом, ведь горячие напитки употребляются ежедневно. Поэтому потребители часто задумываются о том, как сэкономить на закупках, но не на качестве.
Продолжение...
 
Франшиза пива: преимущества и недостатки
Идеи бизнеса
26.12.2021
ImageЧтобы открыть пивной магазин, предпринимателю понадобится приблизительно 500 – 600 тыс. рублей. Кроме того, он должен будет решить множество организационных вопросов, получить разрешение на торговлю, разработать эффективную рекламную кампанию.
Продолжение...
 
Іноземці в наглядових радах держкомпаній не принесли користі і не понесли відповідальності.
Экономика
04.12.2021
ImageПотрібно переглянути політику формування наглядових рад, адже досі вони відповідальності за неефективну діяльність компаній не несли.
Продолжение...
 
Зелена енергетика вимагатиме ще більше металів
Экономика
23.11.2021
ImageПісля довгих очікувань Палата представників Конгресу США нещодавно прийняла двопартійний інфраструктурний пакет вартістю 1,2 трлн $, який пізніше був підписаний президентом країни Джо Байденом.
Продолжение...
 
Zerohedge: 7 причин для наступної фінансової кризи
Экономика
29.10.2021
ImageВеликий історик фінансів Чарльз Кіндлбергер у 1970-х роках зазначав, що, як свідчить історія кількох століть, фінансова криза траплялася приблизно кожні десять років. Його спостереження, як і раніше, актуальне.
Продолжение...
 
Новий тренд: золото з 3D-принтера
Идеи бизнеса
29.10.2021
ImageПісля періоду друкування грошей настає час друкування золота: те, що декому все ще звучить як наукова фантастика, у багатьох місцях вже стало реальністю. 3D-друк з використанням золота, срібла або платини вже давно є технічно можливим і відкриває нові можливості.
Продолжение...
 
«Гелікоптерні гроші» від МВФ на 650 $ млрд.
Экономика
17.09.2021
ImageНедавнє збільшення спеціальних прав запозичення (SDR) з боку МВФ можна інтерпретувати як розширення «глобальних вертолітних грошей». Але до чого це може привести в найближчій перспективі?
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 1171
2007-2021 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua