Бизнес идеи, истории, экономика, бизнес в интернет, маркетинг, стратегия, налоги ...
Зелена енергетика вимагатиме ще більше металів
Экономика
23.11.2021
ImageПісля довгих очікувань Палата представників Конгресу США нещодавно прийняла двопартійний інфраструктурний пакет вартістю 1,2 трлн $, який пізніше був підписаний президентом країни Джо Байденом.
Продолжение...
 
Zerohedge: 7 причин для наступної фінансової кризи
Экономика
29.10.2021
ImageВеликий історик фінансів Чарльз Кіндлбергер у 1970-х роках зазначав, що, як свідчить історія кількох століть, фінансова криза траплялася приблизно кожні десять років. Його спостереження, як і раніше, актуальне.
Продолжение...
 
Новий тренд: золото з 3D-принтера
Идеи бизнеса
29.10.2021
ImageПісля періоду друкування грошей настає час друкування золота: те, що декому все ще звучить як наукова фантастика, у багатьох місцях вже стало реальністю. 3D-друк з використанням золота, срібла або платини вже давно є технічно можливим і відкриває нові можливості.
Продолжение...
 
«Гелікоптерні гроші» від МВФ на 650 $ млрд.
Экономика
17.09.2021
ImageНедавнє збільшення спеціальних прав запозичення (SDR) з боку МВФ можна інтерпретувати як розширення «глобальних вертолітних грошей». Але до чого це може привести в найближчій перспективі?
Продолжение...
 
Способы пассивного дохода в Глобальной Сети
Бизнес в интернете
09.09.2021
ImageЗайдя в интернет, можно натолкнуться на рекламу: молодой человек с ноутбуком и бокалом коктейля на фоне живописного пляжного пейзажа, который готов поделиться своим источником заработка. Он обещает получение пассивного дохода за весьма скромную финансовую компенсацию.
Продолжение...
 
Внесение бенефициаров в госреестр Украины: особенности процедуры
Бизнес
05.08.2021
ImageДля чего необходимо вносить бенефициаров в госреестр Украины, и что для этого понадобится.
Продолжение...
 
Енергоатом отримав понад мільярд прибутку за перше півріччя 2021
Экономика
30.07.2021
ImageЗа першу половину 2021 року Національна атомна компанія  "Енергоатом" звітує про чистий прибуток у 1,12 млрд грн – це на 3,7 млрд грн більше за фінрезультат торік.
Продолжение...
 
Даг Кейсі прогнозує фінансовий хаос
Экономика
21.06.2021
ImageАмериканський письменник-економіст і аналітик Даг Кейсі розповів в інтерв'ю аналітичній компанії Stansberry Research про поточну політичну та фінансову ситуацію в усьому світі.
Продолжение...
 
Audi відмовилася від розробки двигунів внутрішнього згоряння
Экономика
25.03.2021
ImageЯк розповів німецькому виданню Automobilwoche голова Audi Маркус Дюсманн (Markus Duesmann), компанія зупинила всі роботи над новими двигунами внутрішнього згоряння.
Продолжение...
 
Борщ стане розкішшю: в Україні прискорилося зростання цін на продукти
Экономика
22.03.2021
ImageВ Україні стрімко зростають ціни. Особливо помітно подорожчання продуктів харчування, що ставить представників найбільш вразливих верств населення, фактично, на межу виживання.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 1165
2007-2021 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua