Обучение: Самообучение, Высшее образование, Курсы, Тренинги, Семинары ...
Чому ЗНО з математики стало освітньою катастрофою в масштабі України
Обучение
09.09.2021
ImageКатастрофа, деградація, дно. Так в освітньому співтоваристві характеризують результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Третина випускників не змогла набрати мінімальний бал.
Продолжение...
 
На каком сайте можно начать изучать программирование бесплатно?
Самообучение
13.06.2021
ImageВ современном мире легко можно заметить продолжающийся технический прогресс, который оказывает огромное влияние практически на все сферы человеческой жизни
Продолжение...
 
Учёба в США
Высшее Образование
28.10.2020
ImageУчиться за границей мечтает большинство выпускников. Но многие бояться переехать в другую страну, ведь там совсем другие люди, все говорят на иностранном языке.
Продолжение...
 
Курсы вязания игрушек на Складчине
Обучение
08.10.2020
ImageСоздание игрушек очень творческий, интересный процесс, научиться которому совсем несложно .Тем более сегодня, когда можно это сделать прямо в интернете.
Продолжение...
 
Резьба по дереву: МК на портале Складчик
Обучение
20.05.2020
ImageИз видов резьбы по разным материалам именно резьба по дереву считается самой общедоступной. Она взята за основу работы с более твердыми материалами, например, с камнем и костью.
Продолжение...
 
Курсы Java - Преимущества работы джава-программистом
Обучение
22.02.2020
ImageНа сегодняшний день Java является самым доступным и популярным языком программирования. Специалисты, которые его освоили, являются настоящими профессионалами, знающими о веб-разработках абсолютно все.
Продолжение...
 
15 сайтів, на яких можна завантажити безкоштовні електронні книги
Самообучение
06.01.2020
ImageЗазвичай, пошук сайтів, на яких можна скачати  книги чи то українською, чи іноземною мовою займає більше часу та зусиль, ніж на скачування самих книг. Тому ми пропонуємо вам підбірку сайтів, де можна скачати художні та наукові книги українських та зарубіжних авторів без реєстрації, надсилання смс та інших ускладнень.
Продолжение...
 
10 кращих YouTube-каналів для вивчення англійської
Мови
20.12.2019
ImageЗаняття з індивідуальним викладачем дуже корисні, але доступні далеко не кожному. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні мовні відеоканали. Вони допоможуть вам відпрацювати вимова, почати краще розуміти мову на слух, дізнатися важливі нюанси реального застосування англійської мови.
Продолжение...
 
Як визначити рівень володіння англійською мовою
Мови
19.12.2019
ImageВсе життя вчиш англійську мову, але досі не впевнений щодо свого рівня? Пояснюємо, як його визначити та скільки їх існує в природі. А ще – тримай невеличку добірку безкоштовних онлайн-тестів, котрі допоможуть пришвидшити цей процес.
Продолжение...
 
10 плюсів читання, або чому ми повинні читати кожен день
Самообучение
11.05.2019

ImageКоли ви в останній раз читали книгу або серйозну статтю в журналі? Чи не обмежені ваші щоденні читацькі звички твітами, оновленнями в Facebook або інструкцією на коробці з вівсянкою?

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 10 из 162
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua