Афінажне виробництво Швейцарії - краще в світі
31.03.2018
ImageКращий спосіб безпечно придбати золото - це купувати злитки і монети у одного з виробників дорогоцінного металу, який знаходиться в перевіреному списку LBMA.

Найвідоміші афінажні заводи знаходяться в Швейцарії. Вони виробляють найкращі злитки золота в світі.

У зв'язку з цим варто сказати, що близько 70% всього світового виробництва золотих злитків здійснюється саме в Швейцарії. Більшість вироблених в цій країні злитків мають найвищу чистоту золота 99,99% (проба 9999). Найвідомішими афінажних заводами є Argor і PAMP. Навіть якщо клієнт захоче продати їм назад куплені злитки золота, то вони все одно будуть їх переплавляти, щоб ще раз гарантувати чистоту жовтого дорогоцінного металу. Перфекціонізм швейцарців і увагу до деталей у виробництві золотих злитків цінують клієнти по всьому світу.

Варто сказати, що 29% швейцарського експорту припадає саме на золото. Тому даний сектор економіки має стратегічне значення для всієї країни. Це означає, що ймовірність конфіскації золота у населення в майбутньому дорівнює нулю.

Щороку в світі видобувається приблизно 3000 тонн золота, яке потрібно очищати від домішок і доводити до чистого стану. Велика частина видобутого дорогоцінного металу відправляється на переробку саме в Швейцарію. Це дуже важливий момент для розуміння можливого майбутнього. Наприклад, якщо світовий попит буде рости стрімкими темпами, то на ринку може виникнути дефіцит жовтого дорогоцінного металу. А якщо при цьому ще обвалиться ринок "паперового золота", то золота вистачить не всім. У цьому випадку ціни на золото почнуть, природно, зростатиме, а дорогоцінний метал буде тільки у тих постачальників, які мають прямі контакти з афінажними заводами, так як у них завжди є золото в наявності.

 

Дивитись також: Графіки цін на золото

 

Читати також:

Heraeus: ситуация с платиной в Южной Африке

Для смартфонов нужно всё больше золота

Немцы покупают больше всех золота в мире

Завод Rand в ЮАР не досчитался 2,7 т. золота

Самый дорогой завод по аффинажу в СНГ запущен в Астане

Стандарт слитков золота Good Delivery

 

 
< Пред.   След. >
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua