У Міноборони кажуть, що знайшли механізм розв'язання проблем з недобудовами "Укрбуду"
Инвестиции - Недвижимость
01.06.2020
ImageУ Міноборони заявили, що знайшли механізм розв’язання проблеми та запустили процедуру, щоб отримати рішення, які дозволять підписати договори з Київміськбудом про добудову 4 з 23 ЖК, що споруджуються на землях Міноборони.
Про це повідомив Ігор Халімон, радник міністра оборони, на зустрічі з інвесторами ЖК Укрбуд, що відбулася 26 травня.


Йдеться про такі житлові комплекси: «Чарівне місто», «Urban Park», «Art House» та «Оберіг-2». Однак зазначається, що договір буде укладено на попередніх умовах.

За його словами, відпрацьований та запущений вчорашньою датою механізм дозволить вже на початку червня цього року звільнити зазначені ЖК від судових справ та розв’язати проблемні питання з юридичним статусом замовника будівництва одного з ЖК, що знаходиться під егідою Міноборони.

Проблемні питання добудови, наразі, стосуються лише двох з чотирьох зазначених ЖК («Чарівне місто» та «Urban Park»). Проте укладання договорів з Київміськбудом можливе лише одразу за чотирма ЖК, оскільки питання комплексне і стосується передачі будмайданчиків від Укрбуду до Київміськбуду.

Довідка Finance.ua:

Після того, як в грудні 2019 року Президент Володимир Зеленський своїм рішенням проінформував усю країну, що будинки Укрбуду будуть добудовані Київміськбудом, інвестори, учасники Укрбуду та очільник Київміськбуду уклали письмовий меморандум про те, що всі житлові комплекси Укрбуду, без виключення, будуть прийняті та відновиться будівництво в строк до 6 місяців.

Тому на початку червня інвестори чекають на позитивну відповідь Міноборони щодо укладання з Київміськбудом договорів про добудову зазначених 4 ЖК, що своєю чергою, дасть можливість Київміськбуду прийняти всі ЖК та вчасно розпочати будівельні роботи на будмайданчиках.

За матеріалами Finance.UA

Читати також:

Що не слід робити при тривалому найманні квартири?

Ринок оренди в Києві впав, а продажі квартир зупинилися

"Слуга народу" Дубінський з сім'єю володіє 24 квартирами і 17 автомобілями

Стало відомо, скільки нового житла припадає на українця за нинішніх темпів будівництва

Десятки тысяч киевлян оказались в домах-«призраках»

 
< Пред.   След. >
2007-2021 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua