Як визначити рівень володіння англійською мовою
Обучение - Мови
19.12.2019
ImageВсе життя вчиш англійську мову, але досі не впевнений щодо свого рівня? Пояснюємо, як його визначити та скільки їх існує в природі. А ще – тримай невеличку добірку безкоштовних онлайн-тестів, котрі допоможуть пришвидшити цей процес.
Продолжение...
 
Почему в Украине невыгодно платить налоги, а в США выгодно
Бизнес - Налоги
08.04.2016

ImageДавайте сравним налогообложение бизнеса в богатой и развитой USA, с бедной и не уверен, что развивающейся Украине.

Продолжение...
 
Зростання ціни золота до 4800 $ - як це можливо?
Инвестиции - Драгметаллы
25.03.2021
ImageРональд Штёферле, автор оглядів під назвою «In Gold we trust», прогнозує зростання ціни золота до позначки 4800 $ за унцію до кінця поточного десятиліття. В інтерв'ю порталу Pro Aurum TV він розповів про те, за рахунок чого і як буде відбуватися цей ріст.
Продолжение...
 
Чи стане 2021 рік найкращим для срібла?
Инвестиции - Драгметаллы
25.03.2021
ImageМинулий 2020 рік став вдалим для ринку дорогоцінних металів. Поточний 2021 рік може повторити і навіть поліпшити успіх минулого року, що означає продовження зростання цін.
Продолжение...
 
Борщ стане розкішшю: в Україні прискорилося зростання цін на продукти
Бизнес - Экономика
22.03.2021
ImageВ Україні стрімко зростають ціни. Особливо помітно подорожчання продуктів харчування, що ставить представників найбільш вразливих верств населення, фактично, на межу виживання.
Продолжение...
 
Онлайн-сервис Renty – лучшие залы для аренды в любом городе
Инвестиции - Недвижимость
22.03.2021
ImageЗал в аренду всегда можно найти на онлайн-сервисе Renty, где представлено множество вариантов в самых различных местах.
Продолжение...
 
Що таке контекстна реклама і для чого вона необхідна
Разное - Реклама
22.03.2021
ImageДля чого потрібно скористатися послугами компанії Uaateam, що готує контекстну рекламу і які переваги вона надає.
Продолжение...
 
Как найти хорошую работу в Украине: рекомендации рекрутеров
Карьера - Смена работы
18.03.2021
ImageКаждый человек, ищущий работу, испытывает эмоциональный стресс, даже востребованный специалист может растеряться перед составлением резюме и поиска вакансий. Чтобы правильно организовать процесс поиска работы лучше следовать нескольким правилам:
Продолжение...
 
Как правильно составить объявление о продаже автомобиля с пробегом?
Разное - Реклама
14.03.2021
ImageЧтобы быстро и выгодно продать авто с пробегом требуется соблюсти два условия: грамотно составить предложение и найти надежный популярный авторынок Украины.
Продолжение...
 
Как выбрать автомобильный держатель для смартфона
Разное - Реклама
11.03.2021
ImageЧтобы поездка в автомобиле была максимально комфортной и безопасной, важно предусмотреть наличие в салоне удобных девайсов. Одним из таковых выступает держатель, предназначающийся для фиксации смартфона. Но какой вариант выбрать?
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 11 - 20 из 4291
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua