Гривня падає: у чому причини та яким буде курс до кінця року
Банки - Валюта
04.12.2021
ImageЗа останні два тижні курс долара в Україні виріс на понад 1 гривню, аналітики та Нацбанк пов'язують це із загостренням ситуації на сході та погашенням боргів перед виробниками "зеленої" енергетики.
Продолжение...
 
«Site Ok» розповість про чотири найпопулярніші способи просування сайтів
Бизнес - Бизнес в интернете
14.01.2022
ImageВ інтернеті з’являється все більша кількість різних сайтів, які належать компаніям та інтернет-магазинам. І це зовсім не дивно, адже багато хто віддає перевагу саме інтернет послугам та товарам, бо це економить час й дозволяє придбати чи знайти потрібне, навіть не виходячи з будинку.
Продолжение...
 
ДТЕК Ахметова приховує факт аварії на Бурштинській ТЕС
Разное - Новини
04.12.2021
ImageПрорив золошлакопроводу із небезпечними речовинами ДТЕК маскує аварією звичайного водяного колектору. В компанії все заперечують.
Продолжение...
 
Интернет-магазины чая и кофе: выгоды для потребителей
Бизнес - Бизнес в интернете
08.01.2022
ImageКофейно-чайная продукция пользуется большим спросом, ведь горячие напитки употребляются ежедневно. Поэтому потребители часто задумываются о том, как сэкономить на закупках, но не на качестве.
Продолжение...
 
Франшиза пива: преимущества и недостатки
Бизнес - Идеи бизнеса
26.12.2021
ImageЧтобы открыть пивной магазин, предпринимателю понадобится приблизительно 500 – 600 тыс. рублей. Кроме того, он должен будет решить множество организационных вопросов, получить разрешение на торговлю, разработать эффективную рекламную кампанию.
Продолжение...
 
Іноземці в наглядових радах держкомпаній не принесли користі і не понесли відповідальності.
Бизнес - Экономика
04.12.2021
ImageПотрібно переглянути політику формування наглядових рад, адже досі вони відповідальності за неефективну діяльність компаній не несли.
Продолжение...
 
Как найти работу в Европе без высшего образования
Карьера - Смена работы
04.12.2021
ImageПоложительные отзывы о жизни и работе за границей являются одной из самых частых причин трудовой иммиграции наших соотечественников. Многие не решаются покинуть свою страну для трудоустройства за рубежом из-за отсутствия высшего образования.
Продолжение...
 
Зелена енергетика вимагатиме ще більше металів
Бизнес - Экономика
23.11.2021
ImageПісля довгих очікувань Палата представників Конгресу США нещодавно прийняла двопартійний інфраструктурний пакет вартістю 1,2 трлн $, який пізніше був підписаний президентом країни Джо Байденом.
Продолжение...
 
Колесные колпаки для автомобилей: функции и подбор
Разное - Реклама
23.11.2021
ImageНесмотря на то что колесные колпаки считаются декоративным элементом с минимальной защитной функцией, их использование все еще продолжается. В основном их используют автомобилисты, которые стремятся защитить штампованные колесные диски от повреждения нанесенного на них лакокрасочного покрытия.
Продолжение...
 
50-річчя існування грошей без золота
Банки - Валюта
02.11.2021
ImageУцьому 2021-му році виповнилося 50-річчя відміни прив'язки американського долара до золота. Але з того часу нічого хорошого на заміну цьому так і не прийшло, оскільки сьогоднішні фіатні гроші показали себе ще однією дурістю в людській історії.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 31 - 40 из 4354
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua