Підбірка новин, статей по сріблу 2021
Инвестиции - Драгметаллы
26.10.2021
ImageВ цьому матеріалі Дєньга представляє вам підбірку останіх новин/статей/аналітики/прогнозів на тему інвестицій в дорогоцінний метал срібло.
Продолжение...
 
Бернард Барух - найбагатший спекулянт в історії США
Люди - Прочее(Люди)
23.11.2020
ImageЯкщо ви володієте дорогоцінними металами, то вам, напевно, буде цікаво дізнатися історію Бернарда Баруха, який вважався одним з найбагатших спекулянтів в історії США.
Продолжение...
 
Zerohedge: 7 причин для наступної фінансової кризи
Бизнес - Экономика
29.10.2021
ImageВеликий історик фінансів Чарльз Кіндлбергер у 1970-х роках зазначав, що, як свідчить історія кількох століть, фінансова криза траплялася приблизно кожні десять років. Його спостереження, як і раніше, актуальне.
Продолжение...
 
Новий тренд: золото з 3D-принтера
Бизнес - Идеи бизнеса
29.10.2021
ImageПісля періоду друкування грошей настає час друкування золота: те, що декому все ще звучить як наукова фантастика, у багатьох місцях вже стало реальністю. 3D-друк з використанням золота, срібла або платини вже давно є технічно можливим і відкриває нові можливості.
Продолжение...
 
Как открыть рыболовный магазин
Бизнес - Идеи бизнеса
05.01.2016

ImageЧто нужно знать для открытия рыболовного магазина. Формат магазина, подбор помещения и персонала, ассортимент товаров, продвижение, затраты и окупаемость.

Продолжение...
 
Крах ціни паладію - шанс для купівлі?
Инвестиции - Драгметаллы
27.10.2021
ImageЦіна паладію на початку травня 2021 року все ще знаходилася на позначці 3000 $ за унцію. З того часу вартість цього дорогоцінного металу впала більш ніж на третину.
Продолжение...
 
Підбірка новин, статей по золоту 2021
Инвестиции - Драгметаллы
26.10.2021
ImageВ цьому матеріалі Дєньга представляє вам підбірку останіх новин/статей/аналітики/прогнозів на тему інвестицій в дорогоцінний метал золото.
Продолжение...
 
«Гелікоптерні гроші» від МВФ на 650 $ млрд.
Бизнес - Экономика
17.09.2021
ImageНедавнє збільшення спеціальних прав запозичення (SDR) з боку МВФ можна інтерпретувати як розширення «глобальних вертолітних грошей». Але до чого це може привести в найближчій перспективі?
Продолжение...
 
Сервис по подбору бань и саун в городе Киев – обзор
Разное - Реклама
25.09.2021
ImageБыстрый ритм жизни города Киев, порой изматывает. К этому привыкаешь и «втягиваешься», но все же организму все равно необходим спокойный и размеренный отдых.
Продолжение...
 
Чому ЗНО з математики стало освітньою катастрофою в масштабі України
Обучение - Обучение
09.09.2021
ImageКатастрофа, деградація, дно. Так в освітньому співтоваристві характеризують результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Третина випускників не змогла набрати мінімальний бал.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 41 - 50 из 4353
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua