Чому ЗНО з математики стало освітньою катастрофою в масштабі України
Обучение - Обучение
09.09.2021
ImageКатастрофа, деградація, дно. Так в освітньому співтоваристві характеризують результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Третина випускників не змогла набрати мінімальний бал.
Продолжение...
 
Как покончить с государственным рэкетом
Бизнес - Налоги
02.08.2016

ImageАмериканцы говорят, что неизбежны только две вещи — смерть и налоги.

Продолжение...
 
Про війну Китаю проти готівки
Банки - Валюта
24.05.2021
ImageАналітик Брайан Тікангко розповів в інтерв'ю аналітичної компанії Stansberry Research про ситуацію в Китаї і про те, як фінансова влада цієї азіатської країни веде боротьбу проти готівки, щоб в перспективі повністю перейти на цифрову валюту.
Продолжение...
 
Нотариусы в Киеве
Разное - Реклама
13.10.2021
ImageВо время пандемии COVID-19 нотариусов все чаще просят приезжать к клиенту домой и даже в больницу, чтобы, например, составить доверенность или завещание. Более того, по состоянию здоровья время часто имеет решающее значение.
Продолжение...
 
Способы пассивного дохода в Глобальной Сети
Бизнес - Бизнес в интернете
09.09.2021
ImageЗайдя в интернет, можно натолкнуться на рекламу: молодой человек с ноутбуком и бокалом коктейля на фоне живописного пляжного пейзажа, который готов поделиться своим источником заработка. Он обещает получение пассивного дохода за весьма скромную финансовую компенсацию.
Продолжение...
 
USGS: видобуток золота в США в червні 2021 року
Инвестиции - Драгметаллы
09.09.2021
ImageГеологічна служба США (USGS) опублікувала недавно дані про виробництво жовтого дорогоцінного металу на родовищах країни станом на кінець червня 2021 року. Згідно з даними, в порівнянні з попереднім місяцем відбулося незначне зниження обсягів виробництва.
Продолжение...
 
Френк Холмс: правило 10% інвестицій в золото
Инвестиции - Драгметаллы
09.09.2021
ImageМарк Мобіус, легендарний інвестор, який спеціалізується на ринках, що розвиваються, вважає, що кожен інвестор повинен мати 10% золота в своєму інвестпортфелі, щоб уникнути девальвації валют в результаті безпрецедентних заходів стимулювання з боку Центробанків.
Продолжение...
 
Дефіцит вторинного срібла в ломбардах США
Инвестиции - Драгметаллы
02.09.2021
ImageІнформаційне агентство Kitco News взяло недавно інтерв'ю у Ріка Харрісона, який проживає в США і володіє кількома ломбардами, які спеціалізуються на дорогоцінних металах і предметах з їх змістом. Тому він особисто знайомий з ситуацією на ринку дорогоцінних металів в країні.
Продолжение...
 
Енергоатом отримав понад мільярд прибутку за перше півріччя 2021
Бизнес - Экономика
30.07.2021
ImageЗа першу половину 2021 року Національна атомна компанія  "Енергоатом" звітує про чистий прибуток у 1,12 млрд грн – це на 3,7 млрд грн більше за фінрезультат торік.
Продолжение...
 
Дж. Йеллен повинна розкрити золотий запас США
Инвестиции - Драгметаллы
21.06.2021
ImageНовий законопроект розглядається зараз в США, згідно з ним глава американського уряду повинна буде опублікувати детальну інформацію по залишках золота в резервах і його використанню.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 51 - 60 из 4354
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua